...
Napisał(a)
Juniorów do 18 lat wyniki ktoś by mógł podać z 3 edycji ? ewentualnie wagowo waga 67.5 i 75 ;)
...
Napisał(a)
do 67,5 kg
1 miejsce - Bus Daniel (Polkowice) wynik: 107,5 kg
2 miejsce - Baranowski Sebastian (Sudety Międzylesie) wynik: 105 kg
3 miejsce - Migdał Paweł (IwanGym Zawidów) wynik: 85 kg
4 miejsce - Wiszowski Grzegorz (IwanGym Zawidów) wynik: 80 kg
5 miejsce - Fuja Patryk (OSiR Legnica) wynik: 67,5 kg
6 miejsce - Gołębiewski Jakub (Złotoryja) wynik: 45 kg - najmłodszy zawodnik
7 miejsce - Ząbek Maciej (OLAWS Złotoryja) wynik: niezaliczony
do 75 kg
1 miejsce - Wółkiewicz Łukasz (Team Wrocław) wynik: 157,5 kg
2 miejsce - Kalarus Dawid (OSiR Legnica) wynik: 155 kg
3 miejsce - Doroszkiewicz Tomasz (OSiR Legnica) wynik: 150 kg
4 miejsce - Żelazko Bartosz (OSiR Legnica) wynik: 135 kg
5 miejsce - Radomski Miłosz (Hutnik Pieńsk) wynik: 130 kg
6 miejsce - Piaskowski Albert (OLAWS Złotoryja) wynik: 125 kg
7 miejsce - Migdał Maciej (IwanGym Zawidów) wynik: 120 kg
8 miejsce - Gądziński Marcin (Twardocice) wynik:110 kg
9 miejsce - Żarnowski Rafał (Steinpol Ilanka Rzepin) wynik:100 kg
10 miejsce - Nowak Bogumił (Budziszów Wielki) wynik: 100 kg
11 miejsce - Przybył Jakub (Struga) wynik: 80 kg
12 miejsce - Grabowski Dominik (Struga) wynik: 77,5 kg
13 miejsce - Bałbatun Marcin (IwanGym Zawidów) wynik: 75 kg
do 82,5 kg
1 miejsce - Chmielnicki Piotr (OLAWS Złotoryja) wynik: 167,5 kg - nowy rekord Złotoryi w tej kategorii
2 miejsce - Karpezo Robert (Steinpol Ilanka Rzepin) wynik: 160 kg
3 miejsce - Koc Sylwester (Jawor) wynik: 160 kg
4 miejsce - Budnik Łukasz (Team Wrocław) wynik: 157,5 kg
5 miejsce - Biel Arkadiusz (Sudety Międzylesie) wynik: 150 kg
6 miejsce - Fuja Ireneusz (OSiR Legnica) wynik: 150 kg
7 miejsce - Poprawski Janusz (Hutnik Pieńsk) wynik: 130 kg
8 miejsce - Lisowski Andrzej (Bolesławianka Bolesławiec) wynik:110 kg
9 miejsce - Jurczyk Dariusz (OLAWS Złotoryja) wynik: 100 kg
10 miejsce - Mossakowski Michał (Team Wrocław) wynik: 75 kg
do 90 kg
1 miejsce - Andreasik Krzysztof (OLAWS Złotoryja) wynik: 202,5 kg
2 miejsce - Sobolewski Daniel (Sudety Międzylesie) wynik: 120 kg
3 miejsce - Schulze Martin (Team Wrocław - Niemcy) wynik: 85 kg
4 miejsce - Zagrodzki Tomasz (Struga) wynik: 77,5 kg
do 100 kg
1 miejsce - Kocyła Andrzej (OLAWS Złotoryja) wynik: 202,5 kg
2 miejsce - Zakrzewski Krzysztof (Steinpol Ilanka Rzepin) wynik: 197,5 kg
3 miejsce - Kozieł Patryk (Reves Bystrzyca Kłodzka) wynik: 195 kg
4 miejsce - Dworak Dominik (Śródmieście Legnica) wynik: 190 kg
5 miejsce - Litwin Jakub (Hutnik Pieńsk) wynik: 180 kg
6 miejsce - Cierlik Bartłomiej (Aciv Bolesławiec) wynik: 165 kg
7 miejsce - Żarnowski Daniel (Steinpol Ilanka Rzepin) wynik: 130 kg
8 miejsce - Bielak Adam (Iwan Gym Zawidów) wynik: niezaliczony
9 miejsce - Iwanicki Krzysztof (Iwan Gym Zawidów) wynik: niezaliczony
do 110 kg
1 miejsce - Tumiel Artur (Żubr Hajnówka) wynik: 220 kg - nowy Rekord Mistrzostw
2 miejsce - Król Krzysztof (Sudety Międzylesie) wynik: 190 kg
3 miejsce - Robakowski Adrian (Team Wrocław) wynik: 157,5 kg
4 miejsce - Jędrak Henryk (Gryfów Śląski) wynik: 155 kg
5 miejsce - Rokicki Artur (Iwan Gym Zawidów) wynik: 110 kg
powyżej 110 kg
1 miejsce - Czyżyk Piotr (Hutnik Pieńsk) wynik: 210 kg
2 miejsce - Romanek Henryk (Struga) wynik: 190 kg - najstarszy zawodnik
3 miejsce - Halczyk Krzysztof (Sudety Międzylesie) wynik: 185 kg
4 miejsce - Bojarczuk Dariusz (Gym 80 Berlin) wynik: 180 kg
5 miejsce - Kiszkiel Paweł (Żubr Hajnówka) wynik: 177,5 kg
OPEN Kobiety
1 miejsce - Potoczek Katarzyna (Team Wrocław) wynik: 72,5 kg (52,05 pkt) - nowy Rekord Mistrzostw
2 miejsce - Pawyza Iwona (Team Wrocław) wynik: 47,5 kg (41,67 pkt)
3 miejsce - Skwierawska Ewelina (Legnica) wynik: 65 kg (38,74 pkt)
4 miejsce - Ficner Magdalena (OLAWS Złotoryja) wynik: 37,5 kg (33,50 pkt)
kategoria wszechwag
1 miejsce - Tumiel Artur (Żubr Hajnówka) wynik: 220 kg - 129,84 pkt
2 miejsce - Andreasik Krzysztof (OLAWS Złotoryja) wynik: 202,5 kg - 129,36 pkt
3 miejsce - Kocyła Andrzej (OLAWS Złotoryja) wynik: 202,5 kg - 125,96 pkt
4 miejsce - Czyżyk Piotr (Hutnik Pieńsk wynik: 210 kg - 122,62 pkt
5 miejsce - Chmielnicki Piotr (OLAWS Złotoryja) wynik: 167,5 kg - 116,23 pkt
6 miejsce - Wółkiewicz Łukasz (Team Wrocław) wynik: 157,5 kg - 115,68 pkt
7 miejsce - Bus Daniel (Polkowice) wynik: 107,5 kg - 89,41 pkt
8 miejsce - Potoczek Katarzyna (Team Złotoryja) wynik: 72,5 kg - 52,05 pkt
to są panowie wszystkie wyniki czołowych zawodników w poszczególnych kategoriach z z tamtego roku
1 miejsce - Bus Daniel (Polkowice) wynik: 107,5 kg
2 miejsce - Baranowski Sebastian (Sudety Międzylesie) wynik: 105 kg
3 miejsce - Migdał Paweł (IwanGym Zawidów) wynik: 85 kg
4 miejsce - Wiszowski Grzegorz (IwanGym Zawidów) wynik: 80 kg
5 miejsce - Fuja Patryk (OSiR Legnica) wynik: 67,5 kg
6 miejsce - Gołębiewski Jakub (Złotoryja) wynik: 45 kg - najmłodszy zawodnik
7 miejsce - Ząbek Maciej (OLAWS Złotoryja) wynik: niezaliczony
do 75 kg
1 miejsce - Wółkiewicz Łukasz (Team Wrocław) wynik: 157,5 kg
2 miejsce - Kalarus Dawid (OSiR Legnica) wynik: 155 kg
3 miejsce - Doroszkiewicz Tomasz (OSiR Legnica) wynik: 150 kg
4 miejsce - Żelazko Bartosz (OSiR Legnica) wynik: 135 kg
5 miejsce - Radomski Miłosz (Hutnik Pieńsk) wynik: 130 kg
6 miejsce - Piaskowski Albert (OLAWS Złotoryja) wynik: 125 kg
7 miejsce - Migdał Maciej (IwanGym Zawidów) wynik: 120 kg
8 miejsce - Gądziński Marcin (Twardocice) wynik:110 kg
9 miejsce - Żarnowski Rafał (Steinpol Ilanka Rzepin) wynik:100 kg
10 miejsce - Nowak Bogumił (Budziszów Wielki) wynik: 100 kg
11 miejsce - Przybył Jakub (Struga) wynik: 80 kg
12 miejsce - Grabowski Dominik (Struga) wynik: 77,5 kg
13 miejsce - Bałbatun Marcin (IwanGym Zawidów) wynik: 75 kg
do 82,5 kg
1 miejsce - Chmielnicki Piotr (OLAWS Złotoryja) wynik: 167,5 kg - nowy rekord Złotoryi w tej kategorii
2 miejsce - Karpezo Robert (Steinpol Ilanka Rzepin) wynik: 160 kg
3 miejsce - Koc Sylwester (Jawor) wynik: 160 kg
4 miejsce - Budnik Łukasz (Team Wrocław) wynik: 157,5 kg
5 miejsce - Biel Arkadiusz (Sudety Międzylesie) wynik: 150 kg
6 miejsce - Fuja Ireneusz (OSiR Legnica) wynik: 150 kg
7 miejsce - Poprawski Janusz (Hutnik Pieńsk) wynik: 130 kg
8 miejsce - Lisowski Andrzej (Bolesławianka Bolesławiec) wynik:110 kg
9 miejsce - Jurczyk Dariusz (OLAWS Złotoryja) wynik: 100 kg
10 miejsce - Mossakowski Michał (Team Wrocław) wynik: 75 kg
do 90 kg
1 miejsce - Andreasik Krzysztof (OLAWS Złotoryja) wynik: 202,5 kg
2 miejsce - Sobolewski Daniel (Sudety Międzylesie) wynik: 120 kg
3 miejsce - Schulze Martin (Team Wrocław - Niemcy) wynik: 85 kg
4 miejsce - Zagrodzki Tomasz (Struga) wynik: 77,5 kg
do 100 kg
1 miejsce - Kocyła Andrzej (OLAWS Złotoryja) wynik: 202,5 kg
2 miejsce - Zakrzewski Krzysztof (Steinpol Ilanka Rzepin) wynik: 197,5 kg
3 miejsce - Kozieł Patryk (Reves Bystrzyca Kłodzka) wynik: 195 kg
4 miejsce - Dworak Dominik (Śródmieście Legnica) wynik: 190 kg
5 miejsce - Litwin Jakub (Hutnik Pieńsk) wynik: 180 kg
6 miejsce - Cierlik Bartłomiej (Aciv Bolesławiec) wynik: 165 kg
7 miejsce - Żarnowski Daniel (Steinpol Ilanka Rzepin) wynik: 130 kg
8 miejsce - Bielak Adam (Iwan Gym Zawidów) wynik: niezaliczony
9 miejsce - Iwanicki Krzysztof (Iwan Gym Zawidów) wynik: niezaliczony
do 110 kg
1 miejsce - Tumiel Artur (Żubr Hajnówka) wynik: 220 kg - nowy Rekord Mistrzostw
2 miejsce - Król Krzysztof (Sudety Międzylesie) wynik: 190 kg
3 miejsce - Robakowski Adrian (Team Wrocław) wynik: 157,5 kg
4 miejsce - Jędrak Henryk (Gryfów Śląski) wynik: 155 kg
5 miejsce - Rokicki Artur (Iwan Gym Zawidów) wynik: 110 kg
powyżej 110 kg
1 miejsce - Czyżyk Piotr (Hutnik Pieńsk) wynik: 210 kg
2 miejsce - Romanek Henryk (Struga) wynik: 190 kg - najstarszy zawodnik
3 miejsce - Halczyk Krzysztof (Sudety Międzylesie) wynik: 185 kg
4 miejsce - Bojarczuk Dariusz (Gym 80 Berlin) wynik: 180 kg
5 miejsce - Kiszkiel Paweł (Żubr Hajnówka) wynik: 177,5 kg
OPEN Kobiety
1 miejsce - Potoczek Katarzyna (Team Wrocław) wynik: 72,5 kg (52,05 pkt) - nowy Rekord Mistrzostw
2 miejsce - Pawyza Iwona (Team Wrocław) wynik: 47,5 kg (41,67 pkt)
3 miejsce - Skwierawska Ewelina (Legnica) wynik: 65 kg (38,74 pkt)
4 miejsce - Ficner Magdalena (OLAWS Złotoryja) wynik: 37,5 kg (33,50 pkt)
kategoria wszechwag
1 miejsce - Tumiel Artur (Żubr Hajnówka) wynik: 220 kg - 129,84 pkt
2 miejsce - Andreasik Krzysztof (OLAWS Złotoryja) wynik: 202,5 kg - 129,36 pkt
3 miejsce - Kocyła Andrzej (OLAWS Złotoryja) wynik: 202,5 kg - 125,96 pkt
4 miejsce - Czyżyk Piotr (Hutnik Pieńsk wynik: 210 kg - 122,62 pkt
5 miejsce - Chmielnicki Piotr (OLAWS Złotoryja) wynik: 167,5 kg - 116,23 pkt
6 miejsce - Wółkiewicz Łukasz (Team Wrocław) wynik: 157,5 kg - 115,68 pkt
7 miejsce - Bus Daniel (Polkowice) wynik: 107,5 kg - 89,41 pkt
8 miejsce - Potoczek Katarzyna (Team Złotoryja) wynik: 72,5 kg - 52,05 pkt
to są panowie wszystkie wyniki czołowych zawodników w poszczególnych kategoriach z z tamtego roku
"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
dzięki, dzięki za kompletne wyniki. Trzeba brać sie do ostrych treningów bo czasu jak na lekarstwo
Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-10-12 22:45:52
Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-10-12 22:45:52
Powrót do korzeni :)
...
Napisał(a)
zgadza się czasu jest coraz mniej :)
"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"
...
Napisał(a)
Ponawiam swoją prośbę do kogoś kompetentnego !!!!!
Co z techniką wyciskania? jakie są kryteria zaliczenia boju??
przecież ważne to jest czy zawody bedą z przytrzymaniem i w koszulach czy bez koszul i przytrzymaniem bądź z odbitki.
Co z techniką wyciskania? jakie są kryteria zaliczenia boju??
przecież ważne to jest czy zawody bedą z przytrzymaniem i w koszulach czy bez koszul i przytrzymaniem bądź z odbitki.
Piłka nożna + Bench Press
...
Napisał(a)
oczywiście że bez koszul,ma byc zaakcentowane dotknięcie sztangi do klatki
...
Napisał(a)
Zaakcentowanie mam rozumieć że "na oko" a nie na komendę góra??
W tamtym roku sędziowanie było wporzo :)w tym roku pewnie też będzie okey, do zobaczyska !!
W tamtym roku sędziowanie było wporzo :)w tym roku pewnie też będzie okey, do zobaczyska !!
Piłka nożna + Bench Press
Poprzedni temat
I Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza w Wyciskaniu Sztangi Leżąc
Następny temat
Rada
Polecane artykuły