Witam mam 15 lat podnosze hantla 5,5kg
2 x 10 na siedzonco z łokciem na udzie
2 x 10 na stojąco
Czy taki trening coś mi da wykonuje go codziennie
2 x 10 na siedzonco z łokciem na udzie
2 x 10 na stojąco
Czy taki trening coś mi da wykonuje go codziennie
"Szanuj wroga swego bo możesz mieć gorszego"
Krzysztof Piekarz