SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

n.o.k.o brac czy nie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9912
Witam:D
Jestem w trakcie brania cm3 i aakg.cm3 biore 14 dzien, aakg sie konczy, mam n.o.k.o całą puche mam pytanie czy moge zaczac brac od jutra i przeciagnąć cykl na 7 tyg do tego jeszcze l-glutaminke dozuce ? co o tym myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
możesz

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9912
efekty beda lepsze czy zrobic przerwe ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17304
Myśle że lepiej będzie przeciągnąć. a co do glutaminy to osobiście jestem jej zwolennikiem więc bym dorzucił no ale pewnie zaraz zaczną po mnie pisac że glutamina zbedna bo w testach okazało się ze nic nie daje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
mozesz smiało dozucic noko, co do glutaminy to tak jak kolega wspomniał jak masz to jedz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9912
Dzieki koledzy za rade:D zaczełem szamac l-glutamine i ładnie idzie:DD
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROHORMON

Następny temat

wzrost a odżywki

electro
Polecane artykuły