Witam:D
Jestem w trakcie brania cm3 i aakg.cm3 biore 14 dzien, aakg sie konczy, mam n.o.k.o całą puche mam pytanie czy moge zaczac brac od jutra i przeciagnąć cykl na 7 tyg do tego jeszcze l-glutaminke dozuce ? co o tym myslicie?
Jestem w trakcie brania cm3 i aakg.cm3 biore 14 dzien, aakg sie konczy, mam n.o.k.o całą puche mam pytanie czy moge zaczac brac od jutra i przeciagnąć cykl na 7 tyg do tego jeszcze l-glutaminke dozuce ? co o tym myslicie?
Krzysztof Piekarz
