SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost a odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Witam mam pytanie. Czy kreatyna może zahamować mój wzrost? w listopadzie będe miał 17 urodziny i mam 171cm oraz waże 63kg. i jestem ciekawy czy odżywki moga mi w tym przeszkodzić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
nie mogą

następnym razem używaj wyszukiwarki

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Przez prawie całe wakacje jadłem i jem śniadanie prawie zawsze płatki na mleku:P rzadko coś innego:P i obiad co mam w domu;p a kolacje nie zawsze;p nie miałem żadnych diet że nie jjem ziemniaków czy czegoś tam. jadłem wszystko tylko że starałem się nie jeść kolacji. ale czasami jadłem. zawsze jadłem do 18 góra 19. i byłem aktywny. i przez to schudłem. a teraz jem śniadanie, 2 śniadanie, obiad i czasami kolacje. chce utrzymać wage i jak narazie idzie mi to świetnie. mam nadzieję ze nie ma to negatywnego wpływu na mój rozwój? proszę o odp;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Skoro Ci tak ładnie wszycho idzie to nie widze sensu w kupowaniu odżywek No a jeśli chcesz już kupić to na pewno nie będą miały negatywnego wpływu a wręcz przeciwnie bd jeszcze lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
chodziło mi czy moje odżywanie nie ma negatywnego wpływu na mój rozwój;) a co do odżywek to chciałbym się doradzić jakie kupić? wróciłem na siłownie po 2 miesięcznej przerwie. chodziłem około 6 miesięcy i wiem co i jak. Chciałbym odżywki na przyrost masy mięśnowej i siły. ktoś mi doradzi coś dobrego? albo na 1 cykl może kreatyne? tylko nie wiem czy sama wystarczy czy dorzucić jakies białko albo inny suplement.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Skoro jak mówiłeś jest świetnie to te odżywianie nie bd miało negatywnego wpływu
No a jak chcesz nabrać masy to mysle że bd musiał zmienić to odżywianie żeby cos więcej poszło na masie
A co do odżywek no to mono na poczatek bd good do tego gainer jak bd miał draki w diecie.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
na jednym z for pisali mi ze jestem za młody na odzywki i nie powinienem brać żadnych... co Wy o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
jesli chodzi o uzupełnianie diety w gainer to na pewno wystarcza Ci lat

A co do kreatyny w tym wieku to sam osobiście zacząłem w wieku 16lat i jest oki a Ty już masz prawie 17 więc mysle że nie ma przeszkód choć jeśli masz watpliwości to tak jak mówiłem dobra dieta i odżywki nie bd Ci jeszcze potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Gainer to raczej odżywka dla ludzi o szybkiej przemianie materii... ja niestey aż takiej nie posiadam. moja przemiana jest średnia i żeby schudnąć musiałem troche popracować i nie chciałym teraz nabrać "masy"tłuszczowej tylko mięśniową;) może coś innego zamiast tego gainera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
ułóż dobrą dietę dopasowaną do Twojego typu budowy i nie będziesz miał problemu z odżywkami

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
No to może bulk masz proporcje węgli do białek 50:50 więc tłuszczu nie nabierzesz
Sam stosowałem taki bulk a mianowicie Top Mass z Olimpa i byłem bardzo zadowolony

No ale jak pisałem i kolega przed chwilą napisał ułóż diete i nie bd problemu
Więc zajrzyj do działu odżywianie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

n.o.k.o brac czy nie?

Następny temat

Thermo speed spalanie tluszczy pomocyy

WHEY premium