Witam!! Mam pewien problem z martwym ciągiem, przysiadem i wykrokami na jedno kolano. Otóż jestem w trakcie treningu Joe Weider system i za niedługo przechodzę na 4 miesiąc czyli w tym wypadku Split. I w tym planie na dolną partię ciała głównymi ćwiczeniami są właśnie martwe ciągi, przysiady i wykroki których wolałbym nie robić bo nie mogę obciążać za bardzo kolan (Osgooda Schlattera) i nie chciałbym za bardzo obciążyć kręgosłupa martwym ciągiem(Za młody jestem na to :] ). Więc czym mógłbym zastąpić te ćwiczenia żeby wypełnić lukę w planie?
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 67
Wzrost: 175
Cel treningowy: Masa , Siła
Staż treningowy na słowni: 3 Miesiące
Uprawiane inne sporty: Teraz nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full.
Dieta: Nie.
Przeciwskaznania medyczne: Osgooda Schlattera
Zażywane suplementy: Żadne
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 67
Wzrost: 175
Cel treningowy: Masa , Siła
Staż treningowy na słowni: 3 Miesiące
Uprawiane inne sporty: Teraz nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full.
Dieta: Nie.
Przeciwskaznania medyczne: Osgooda Schlattera
Zażywane suplementy: Żadne
Krzysztof Piekarz