...
Witam.Mam zamiar zakupić Nitrobolon Energizer 550g ale mam watpliwosci czy da cos samo 550g ? Widziałem że jeden kolo miał rozłożone porcje na 1 przed treningiem, a po treningu 1/2 porcji.Moze macie jakies inne propozycje co do rozlozenia porcji?Proszę o opinie czy da coś tyle tego preparatu i czy oplaca się ? A może byloby coś innego - lepszego w tej cenie? Z góry dzięki.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Kup sobie jakieś mono do tego albo jabłczan jakaś poj formę.
dawkuj
mono 5g rano
nitro E przed treningiem
w DNT
porcja mono.
dawkuj
mono 5g rano
nitro E przed treningiem
w DNT
porcja mono.
Doradca w dziale "JUNIOR SFD"
http://www.sfd.pl/***DZIENNIK_KONKURSOWY_by_ArturJasio_pods._s_23_i_41***-t845853-s41.html
Nasza 10tygodniowa przeprawa, -11kg
http://www.sfd.pl/TRENER+PODOPIECZNY_TheGladiators_i_Peepek_-t974602.html
Przeprawa z budowaniem masy (strona 27)
Nie wiesz co i jak brać ?
http://www.sfd.pl/[FAQ]Co,_jak_i_kIedy_BRAĆ-t460528.html
...
możesz sobie do tego dokupić mono lub cm3 i brać tak: DT 5g mono lub cm3 rano, porcja Nitro przed trenem, DNT: 5g mono lub cm3 rano
żeby rosnąć to trza umić;)
...
prawie 3mce jadlem tą małą puche, wiec jak sie nie cpa a z głową stosuje to wcale nie jest mało
...
kiedyś słyszałem, że mała pucha starcza tyle co 1100g
ile prawdy w tym to nie wiem
Może skład jakiś bardziej stężony czy coś 
ile prawdy w tym to nie wiem
Może skład jakiś bardziej stężony czy coś 
Jeśli pomogłem <----SOG---->
...
gramatura to jedyna różnica
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz