SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

OROGENIX MONSTER CAPS

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27043

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Jeżeli mówimy o sezonie startowym - to tak.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
I teraz, zaczynajac stala suplementacje musze zrobic nasycenie? Nasycenie przy suplementacji orotanem wyglada tak samo jak przy mono?
Chyba ze bezposrednio po cyklu mono (8 tyg) moge wskoczyc na stala orotanem?
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
1. zalezy czy zalezy :D Tobie na szybkosci optymalnego otwarcia - jesli nie musisz go miec - rob bez fazy nasycenia - pamietaj jednak ze dawka 2g dziennie przy treningu silowym mozesz nie osiagnac wysycenia - stad lekko wyzsze dawki polecane w takim przypadku
2. orotan to kwas orotowy i kreatyna - jesli zalezy Tobie na wysyceniu komorek miesniowych kreatyna - dzialanie powinno byc podobne - kwas orotowy to dodatkowy bonus - stad moja wersja ekono - wysycenie mono - suplementacja stala orotanem (w tym przypadku)
3. wtedy bedac wysyconym wykorzystujesz bonus w postaci kwasu orotowego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 193
skoro tak to idziemy szukać orgenixa w PBC i do roboty
jak mi coś pójdzie do przodu to zdam relacje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
ale dalej nie zrozumialem czy mozna wskoczyc na male dawki BEZPOSREDNIO po cyklu?
myslalem nad czyms takim (ale tu niestety potrzebna przerwa, miesiac starczy czy dwa miesiace przed kolejnym cyklem?) zeby jechac na orotanie 2 miesiace 5g dziennie i jak sprawdzi sie rodzaj kreatyny wskoczyc na 3g dziennie stala suplementacja ciagnac kilka miesiecy...?
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
1. jesli chcesz podtrzymac wysokie stezenie kreatyny to wrecz powinienes - to wlasnie sens stalej suplementacji
stale wypenione na maksa komorki kreatyna
2. jesli chchesz zrobic zupelna przerwe od kreatyny, aby pozniej znow odczuc w calosci jej dzialanie zorb 6-8 tygodni przerwy
3. ostatniej idei nie moge jakos polaczyc z innymi Twoimi propozycjami (wariantami :D) za duzo opcji chyba sie pojawilo :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
co do 3 to mysle zeby zrobic 1-2 miesiace przerwy i wskoczyc na suplementacje orotanem 5g dziennie, jeszcze forma kreatyny sie sprawdzi zmniejsze dawki i pojade na nim stala suplementacje
teraz cykl robilem na mono i jakos uparlem sie przetestowac ten orotan, ale nie wiem czy odczuje roznice jesli teraz bezposrednio po cyklu wskocze na 3g dziennie orotanem? bede cokolwiek czul jakas roznice w stosunku do mono czy nie bardzo?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1207
daj spokoj organizmowi odpusc na jakis miesiac niech sobie odpocznie - kup arg power i bialko a pozniej zrob cyklon konkretny :)
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Jeżeli chcesz porównać mono z orotanem, to nie ma wyjścia - musi być przerwa.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
dokladnie jak Slawek pisal jesli chcesz robic eksperyment - zrob przerwe
jesli chcesz podbic moc mono mozesz od razu wejsc na orotan
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Argi power olimpa

Następny temat

Orotan - zapomniany anabolik.

electro
Polecane artykuły