SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OROGENIX MONSTER CAPS

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
heh podjezdza mi to pod reklame ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Jeśli do tej pory nie doświadczyłeś mocy magMy, to istotnie moja wypowiedź niewiele Ci powie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pisalem o tym ze pare osob pamietam ze laczy Magna Power z Orogenixem

licze ze takich relacji bedzie wiecej
bo zwlaszcza orogenixowych nie ma zbyt duzo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
Dla mnie ten orotan jak najbardziej na plus.
Brałem na czczo 4 kapsy, po treningu 5 kapsów monohydratu multipowera i do tego białko, dieta prawdę mówiąc średnia, a efekty bardzo dobre. Klatka na seriach poszła siła o jakieś 5 kg, na maxie również 5:) w plecach siła tez dobrze poszła, na innych pariach mniej, ale też zauważalnie. Na biceps, triceps nie ma co narzekać, w masie na tym zestawie 1.5cm w ramieniu i 4 kg na wadze. Odżywka na plus!;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ogolnie 5kg to slabo nawet na sucho takze tu nie ma sie czym chwalic jesli chodzi o efekty
ciezko oceniac konkretny suplement kiedy sie go z czyms laczy...a moze orogenix w ogole nie dziala? 5 capsow monohydratu to skuteczna dawka solo na cykl...takze oceniac mozesz ewentualnie polaczenie a konkretny suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
bartekk991

miałeś wv***ke orogenixa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli chodzi o parametry eksperymentu
to nie byly idealne

ale ktorz bedzie sie bawil w eksperymenty (poza naukowacami :D)
nam zalezy na efektach

i tutaj efekty sa

nawet przy hmmm 'sredniej' diecie :d
waga poszla o 4 kg do przodu
mam tylko nadzieje ze to nie byl tluszcz, ale wtedy kolega raczej nie bylby zadowolony - a jest :)

dzieki za relacje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeżeli ten przyrost - to mięcho, to wynik - całkiem niezły. Fakt - trochę trudno przesądzać, czy to efekt orotanu. Ale relacja cenna, bo chyba pierwsza - na tym suplu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Bartek, ile trwał Twój cykl i jaką miałeś przerwę od ostatniego? Bo jeśli mówimy o okresie 6-8 tygodni, to zgadzam się z soltysem, wynik słaby jeśli chodzi o siłę. A masa, faktycznie trudno ocenić, jeśli nie wiemy, ile z tych 4kg to fat, a ile mięśnie. Szkoda, że nie pomyślałeś o lepszej niż "średnia" dieta, bo chyba jednak zmarnowałeś cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
Jak na mnie 5 kg to dużo, nie nabieram masy ot tak. Ostatni cykl robiłem w wakacje, a teraz brałem z mono, żeby nie zmarnować czasu i pieniędzy jeśli oro by nie zadziałał. Ogólnie jestem miło zaskoczony, najbardziej na bicku, bo na nim też ogólnie nie nabieram masy łatwo. Nie nie jest to masa tłuszczowa, chociaż fatu też trochę złapałem, ale wcześniej;) Nie wiem czego wymagacie od kreatyny. Wiadomo, że cudów nie zdziała. Ogólnie nigdy nie katowałem się dietą, jakimś ryżem dzień w dzień cycem czy coś.. Jadłem co chciałem, mięsko było jednak codziennie, w piątek ryba do tego jakieś banany w szkole białko i serki wiejskie i jakoś to było. Wiadomo, że gdybym trzymał się twardo diety, efekty byłyby jeszcze lepsze, ale i tak jest bardzo dobrze. To już mój 4 cykl i uważam, że najlepszy! ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Argi power olimpa

Następny temat

Orotan - zapomniany anabolik.

WHEY premium