Witam! Ostatnio przyglądając się mojej mini siłowni stwierdziłem, że brakuje w niej jednego podstawowego elementu - mianowicie wyciągu. Miejsca mam niewiele, dlatego "upatrzyłem" sobie z katalogu Keltona wyciąg HZ4.
Chciałbym usłyszeć jakieś opinie osób, które na nim ćwiczyły. Ile można spokojnie wrzucić na niego obciążenia? Jaką długość ma drążek do wkładania obciążenia itp. Prosiłbym także o jakieś może własne odczucia, chociaż podejrzewam że będą pozytywne, jak zazwyczaj przy Keltonowych wyrobach.
PS. Jest może możliwość uzyskania jakiegoś maleńkiego chociaż rabatu? Każda zaoszczędzona złotówka to więcej obciążenia możliwego do kupienia oraz więcej sprzętu :)
Pozdrawiam, M-P.
Chciałbym usłyszeć jakieś opinie osób, które na nim ćwiczyły. Ile można spokojnie wrzucić na niego obciążenia? Jaką długość ma drążek do wkładania obciążenia itp. Prosiłbym także o jakieś może własne odczucia, chociaż podejrzewam że będą pozytywne, jak zazwyczaj przy Keltonowych wyrobach.
PS. Jest może możliwość uzyskania jakiegoś maleńkiego chociaż rabatu? Każda zaoszczędzona złotówka to więcej obciążenia możliwego do kupienia oraz więcej sprzętu :)
Pozdrawiam, M-P.
Krzysztof Piekarz
pozdrawiam