SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Za stary......

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


Coz jestem jaki jestem, to co robie to powrot do korzeni(raczej prehistorii), w mlodosci judo troche silownia ,pozniej biurko,jedzonko, tłuszczyk, teraz walka o wyglad przynajmniej wzgledny. Mam 35 lat wiec jestem juz dinozaurem ale mimo to cwicze znowu.W polotach wazylem 88 kilo obecnie 72 , wzrost 173, planuje jeszcze pare kilo zrzucic no i popracowac nad wygladem ( juz to robie)a mam motywacje............. Sorry za te wywody (jak zwykle stary grzedzi.......) Z pozdrówkami dla calosci....Petrex
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest OK. Załapię się do klubu czy muszę otworzyć klub seniora?


------------------------------
AndrzejQl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12211
kurcze na tej fotce nie widac za wiele daj jakies inne..ale z tego co zauwazylem to nie jest najgorzej...sog na zachete...

"Jakąkolwiek obierzecie sobie karierę, postawcie sobie w niej cel wzniosły. Miejcie kult wielkich ludzi i wielkich rzeczy."

"Jakąkolwiek obierzecie sobie karierę, postawcie sobie w niej cel wzniosły.
Miejcie kult wielkich ludzi i wielkich rzeczy."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 48425
trzymasz sie niezle dinozaurze jak to okresliles

wazne ze masz motywacje checi zapal i realizujesz to

3mamy kciuki zyczymy powodzenia a w razie jakis problemow radami

a okres jak najbardziej dobry by spowrotem wrocic do korzeni


zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 50243
niezly brzuch, klatka tez wyglada ok
na pewno wrocisz do formy

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za reakcje na mój wpis. Motywacji mi nie brakuje, myśle że juz niedlugo zamieszcze wiecej fotek a wcześniej może swoje obecne wymiary, na razie pozdrówka dla wszystkich i do pracy....... sorry do terningu.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Nie jest zle
Dobrze, ze cwiczysz i to widac, ale slabo (zla jakosc fotki)

Wrzuc inne

Lap soga


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
Moze klub oldboyow zalozymy?
Nie rozpaczaj bo i ja sie rozkleje.

TEKST TYGODNIA:
"jak sie dobrze odrzywiasz to wszystkie te skladniki pokarmowe wykorzystywane sa do produkcji spermy a jak nie walisz to ona cialge jest i nie potrzebuja jej i wtedy do budowy miesni i na mase ci wchodzi"

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4354
Jest gucio staruszku. tak 3mac.

kaleczniak

kaleczniak

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
<imgs src="https://static1.sfd.pl/1/images2003/20030227004343.gif">

.

----------------------------------------------------------
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na
http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek
niż z Sog'a!

==== modka działu fitness ====
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie. Zgodnie z obietnica podaje moje wymiary i mam prosbe,a wlasciwie pytanie, czy istnieje cos takiego jak "wzorzec" wymiarow tzn. ile powino byc tu i tam zeby wygladac proporcjonalnie.
A oto moje, nie rewelacja ale dla chcacego........
wzrost 173.waga 72(73), klatka 105,pas 82(jeszcze) , biceps 35.Co do nożek udo 56 cm.
I jeszcze prosba o zestaw cwiczen na "wyszczuplenie" tali.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
specjal for senior
http://www.stuglik.kulturystyka.pl/05_trening/proporcje.html



pozdrawiam_młody_&reg;

Copyright&copy;
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rogacz

Następny temat

nowy...

electro
Polecane artykuły