Coz jestem jaki jestem, to co robie to powrot do korzeni(raczej prehistorii), w mlodosci judo troche silownia ,pozniej biurko,jedzonko, tłuszczyk, teraz walka o wyglad przynajmniej wzgledny. Mam 35 lat wiec jestem juz dinozaurem ale mimo to cwicze znowu.W polotach wazylem 88 kilo obecnie 72 , wzrost 173, planuje jeszcze pare kilo zrzucic no i popracowac nad wygladem ( juz to robie)a mam motywacje............. Sorry za te wywody (jak zwykle stary grzedzi.......) Z pozdrówkami dla calosci....Petrex
Krzysztof Piekarz
"No SaLvAtIoN, no forgiveness"
i to widac, ale slabo (zla jakosc fotki)