A wiec tak, zaczelem porastac na brzuchu tluszczykiem, powoli robia mi sie ladne walki... stosuje diete na mase
Czytalem full postow na ten temat ale nic konkretego nie znalalem, i mam do was pytanie i prosze o wyjasnienie:
Czy trenujac na mase moge biegac 3x w tyg. po treningu ?
Czy jest to mozliwe abym spalil troche tluszczu i nie stracil nic na masie miesniowej?
Moze jakis inny sposob znacie zebym pozbyl sie tluszczyku z brzucha?
Czytalem full postow na ten temat ale nic konkretego nie znalalem, i mam do was pytanie i prosze o wyjasnienie:
Czy trenujac na mase moge biegac 3x w tyg. po treningu ?
Czy jest to mozliwe abym spalil troche tluszczu i nie stracil nic na masie miesniowej?
Moze jakis inny sposob znacie zebym pozbyl sie tluszczyku z brzucha?
Krzysztof Piekarz