Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3
Cześć. Ćwiczę FBW i mam dylemat dotyczący rozciągania nóg. Uda i łydki ćwiczę na początku, czy potem rozciąganie, czy na koniec treningu. Później nogi nie pracują więc rozciąganie wyjdzie prawie "na zimno", czy może sie mylę?
Proszę o podpowiedzi.
Szacuny
2
Napisanych postów
189
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1760
Rozciagaj sie po treningu,przeciez Twoje miesnie beda rozgrzane nawet po innych partiach.Chyba,ze na dalsze partie naprawde pochlaniany jest ogrom czasu ;p