a teraz sie opycham malinkami! Mhmm..niebo w gebie i tylko 29 kcal na 100 gram :)
...
hej @Skalar :)
Mam pytanko cyz myslisz ze oprocz WPC warto w moim przypadku zainwestowac jeszcze w O3 i wapn? I w jakiej postaci powinno byc wapno?:)
Mam pytanko cyz myslisz ze oprocz WPC warto w moim przypadku zainwestowac jeszcze w O3 i wapn? I w jakiej postaci powinno byc wapno?:)
...
Jeśli nie dostarczasz omega3 z diety w danym dniu to można suplementować. Jednak rybki tłuste powinny pojawiać się w Twojej diecie ~4x/weekly.
Wapń najlepiej wyglądają chelaty, nie rezygnuj z produktów mlecznych, są głównym źródłem wapnia z diety.
Wapń najlepiej wyglądają chelaty, nie rezygnuj z produktów mlecznych, są głównym źródłem wapnia z diety.
...
Co to sa chelaty? Bo wlasnie juz gdzies mi sie to obilo o uszy....
A powiedz mi czy panga mrozona jest tlusta? Bo ja tylko filety z pangi wciagam z grila...I wydaje mi sie, ze panga wcale nie jets tlusta, no ale nie mam porownania. to moze jednak zainwestuje w o3.
A sluchaj moge sobie tych malin dodac do twarogu na wieczor, czy raczej te wegle w nich zawarte to nie bardzo na noc? bo zazwyczaj dodaje sobie po pomidora, ale dzis mialabym ochote jeszcze na te malinki.
A powiedz mi czy panga mrozona jest tlusta? Bo ja tylko filety z pangi wciagam z grila...I wydaje mi sie, ze panga wcale nie jets tlusta, no ale nie mam porownania. to moze jednak zainwestuje w o3.
A sluchaj moge sobie tych malin dodac do twarogu na wieczor, czy raczej te wegle w nich zawarte to nie bardzo na noc? bo zazwyczaj dodaje sobie po pomidora, ale dzis mialabym ochote jeszcze na te malinki.
...
co do wapnia...jem sobie ten twarog, i mleko z rana, za serek wiejski mnie nakrzyczeli, ze za duzo tego twarogu w ciagu dnia. (bo ja nie jadam jajek) stad tez pomysł na WPC, i dlatego tez teraz serek wiejski traktuje rzadko bo rzadko ale czasem wymienie na kolacje z twarogiem
...
http://www.food.gov.uk/news/newsarchive/2004/jun/fishreport2004
Maliny możesz sobie dorzucić.
Co do chelatów to taki związek którego sorpcja jest dość wysoka. Z chemicznego punktu widzenia, w olimpie była dyskusja możesz zajrzeć.
Mięso/ryby jeszcze są jako białko. I edyuj posy (ikonka nad wypowiedzią).
Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2009-08-23 19:14:05
Maliny możesz sobie dorzucić.
Co do chelatów to taki związek którego sorpcja jest dość wysoka. Z chemicznego punktu widzenia, w olimpie była dyskusja możesz zajrzeć.
Mięso/ryby jeszcze są jako białko. I edyuj posy (ikonka nad wypowiedzią).
Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2009-08-23 19:14:05
...
ha! uciekam do kociola. 2 lata mnie nie bylo. Ide podziekowac za wspanialy pomysl z dieta :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!