Witam to moj pierwszy post wiec na poczatku napisze ze waze 72 kg i mam 182 cm wzrostu wiek 17 lat. Moim problemem jest niemały brzuch oraz piersi. Napisze również że codziennie robie 4s x 100 brzuszkow 4x11 pompek na krzeslach, 4x5 podciganie na drazku podchwytem z drazkiem za plecy, i co drugi dzien na przemian 4x 5 nachwytem albo 4x5 podchytem mysle o wprowadzeniu takze jakiejsc diety, głównie chodzi o redukcje, gdyz dzieki brzuszkomoraz pompką i drążkowi mam wyrobione miesnie brzucha i klatki lecz sa one nie widoczne pod tluszczem ( tylko wyczuwalne)
prosze o szybkie odp. nie wchodza w gre suplementy
Zmieniony przez - Silveru w dniu 2009-08-13 00:07:19
prosze o szybkie odp. nie wchodza w gre suplementy
Zmieniony przez - Silveru w dniu 2009-08-13 00:07:19
Krzysztof Piekarz
