SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

spalacz i co jeszcze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218
witam,

niedlugo koncze drugie opakowanie scorcha (co razem da juz 6 tygodni z tym spalaczem) - w zwiazk uz tym mam pytanie: zrobic sobie jakas przerwe ze spalaczami (np2 tygodnie) czy brac cos innego?

scorch byl dobry ale jeszcze sporo do spalenia, pogoda coraz lepsza wiec zamierzam wrzucic wyzszy bieg

prosilbym zatem o polecenie suplementow: zalezy mi przede wszystkim na maksymalnym spalaniu tluszczu. Mam juz diete, cwiczenia to duza ilosc roznego rodzaju brzuszkow i troche cwiczen z hantelkami/mala sztanga oraz bieganie (raczej nic bardzo powaznego ale widze ze dziala)

probowalem znalezc temat ktory odpowiedzialby mi jaki spalacz jest najlepszy, ale wszystkie sa dosc stare (tematy), a moze pojawilo sie cos nowego i wartego uwagi?

bardzo prosze o rade

zestaw suplementow na maksymalne spalanie to spalacz (jaki) i czy cos do tego dodawac?

Zmieniony przez - Alexandre w dniu 2009-07-19 18:00:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
SKoro jest sporo do spalenia, po co wrzucales spalacz? Tego typu suplementy stosuje sie w ostatnich fazach ciecia, a nie wtedy, kiedy tluszczu jest duzo.

Wrzuc ankiete najlepiej. Ciezko cokolwiek doradzic, skoro nic o Tobie nie wiemy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218
teraz nie wiem jak, edycja posta nie pozwala na to

ale napisze tyle:
Wiek : 23
Waga : 73
Wzrost : 182
Obwód klatki : 90
Obwód ramienia : 34
Obwód talii : 83
Obwód uda : 54
Obwód łydki : 34

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem;/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
CO Ty chcesz palic? Masz stosunkowo niska wage do wzrostu.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie z czego chcesz się rzeźbić??
ja bym masował
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218
co z tego skoro ta waga to tluszcz:/ jest lepiej niz kiedys ale nadal oblesnie:p
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Problem w tym, ze po spaleniu tluszczu, moze to wygladac gorzej, jak wczesniej. Ja bylbym za tym, aby podmasowac, uwazajac na wegle/robia aeroby, ewetualnie zarzucic carb-cycling, badz low-carb i postarac sie nieco przybudowac sylwetke, dopiero brac sie za redukcje.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie
chcesz żeby zostało z ciebie 60kg??
j/w
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218
nie chce, dlatego ćwiczę brzuch, ręce i klatkę (nogi to bieganie a i tak chciałbym zmniejszyć obwód uda o ile się da) jednocześnie jednak priorytetem jest zbijanie tłuszczu

carb-cycling? moge prosic o jakiegos linka?

przeciez spalacz w tym nie przeszkadza, poza tym spytalem czy mozecie poelcic cos jeszcze, jestem otwarty:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwiczę brzuch, ręce i klatkę (nogi to bieganie
bierz się za pożądny trenin, gdzie plecy, bary??

co do diety to ciężko wpisać w wyszukiwarkę
https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=carb-cycling

Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2009-07-19 18:59:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218
no dobra; plecy barki tez cwicze:) chodzilo mi tylko o to ze to drugorzedna sprawa wobec spalania, pomozecie zatem z wyborem i rada co do ew przerwy? prosze:)

Zmieniony przez - Alexandre w dniu 2009-07-19 19:04:52
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy brać drugą porcję?

Następny temat

Proszę o radę

electro
Polecane artykuły