Witam wszystkich. Moje pytanie dotyczy mojego największego kompleksu . Poprzez złe nawyki zauważyłem że mam nierówne barki, a także wystające łopatki i krzywy kręgosłup ;/
Uczęszczam na siłownię w której jest naprawdę wiele ciekawego sprzętu, i mam do Was ogromną prośbę. Powiedzcie mi jakie mam wykonywać ćwiczenia aby poprawić te wady. Sytuacja się poprawiła bo np. rozbudowałem klatkę piersiową ale to ciągle mało i wady postawy ciągle widać.
Pozdrawiam ; )
Uczęszczam na siłownię w której jest naprawdę wiele ciekawego sprzętu, i mam do Was ogromną prośbę. Powiedzcie mi jakie mam wykonywać ćwiczenia aby poprawić te wady. Sytuacja się poprawiła bo np. rozbudowałem klatkę piersiową ale to ciągle mało i wady postawy ciągle widać.
Pozdrawiam ; )
Krzysztof Piekarz