SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywka na kolonie - potrzebna pomoc!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7233
Witam wszystkich. Mam pewien problem i proszę Was o pomoc. Otóż… Za niedługo wyjeżdżam na kolonie. Tak się złożyło że tuż przed wyjazdem skończę cykl kreatynowy. Czytałem że okres po skończeniu cyklu jest bardzo ważny aby mieć w miarę małe spadki lub żeby w ogóle ich nie było. Wiadomo że na koloniach nie dam rady trzymać diety bo nie będą specjalnie dla mnie gotować kurczaka i ryżu :P No i oczywiście z treningiem także będzie kłopot, gdyż w pobliżu nie ma siłki… I tutaj moje pytania. Co doradzilibyście abym zabrał ze sobą? Jaka odżywka pomoże mi choć trochę zastąpić normalne posiłki. Z góry dzięki za pomoc i Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
z rana odzywka białkowa
po południu gdzie nie będzie takiego posiłku jak w domu gainerem wspomóc

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 430
Gainer, którym można zastąpić posiłek bedzie dobrym rozwiazaniem np. Mass XXL
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7233
Mógłbyś jakieś sprawdzone białko i gainera polecić? Byłbym bardzo wdzięczny, bo akurat białka i gainerów żadnych nie łykałem więc się nie znam ;)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
ile masz na to kasy ?

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7233
Około 100 mógłbym przeznaczyć... Ostatnio kreatyne kupiłem więc nie jestem aż tak przy kasie ;)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
np Monster Mass 100g ma 25g białka cena/jakość dobra ok 30zł/kg

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5490
zainwestuj z gainera, który będzie w stanie jakoś Ci posiłki zastąpić lub ewentualnie je uzupełnić, jak masz 100 to kup 3kg Mass XXL, jeżeli byłbyś w stanie dołożyć ok 30 zł to kup osobno 2 kg Masa i białko jakieś małe np, Whey protein Complex lub nawet Ultimate Protein 900 gram, białko wtedy z rana i wieczorem w ciągu dnia gainera

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Nie wygłupiaj się z jakimiś prochami. Kupuj sobie np. grahamke z kefirem. Będzie taniej i zdrowiej. Gdy nie będziesz ćwiczył, podział makroskładników nie ma aż takiego zneczenia. To kalorie ratują przed spadkami.

Zmieniony przez - Miniak_DH w dniu 2009-07-12 11:29:18
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh+testex prolongatum250+ sustanol 250 + boldenone 300

Następny temat

Odzywki w Norwegiii ???!!!

electro
Polecane artykuły