Witam, otoz dopiero dzisiaj odebralem paczke (ktora przyszla w piatek, a wyslano ja w srode - tylko 2 dni) z zamowieniem od SONBATEGO. Ku mojemu poczatkowemu zdziwieniu byla jakas taka mala i myslalem, ze SON zapomnial wlozyc tam serwatke PROLABA, ale nie, wszystko bylo w porzadku. Jednakze co sie okazalo? Dostalem gratis jedno opakowanie PYRUVATE!!! Nie wiem czy to dlatego, ze bylem np. XXX klientem, czy to ze zamowilem wczesnie produkty OLIMPU, czy tez moze SON mial dobry humor (ale chyba musialby byc to zbyt dobry humor ;)) W kazdym bardz razie SONBATY NUMERO UNO! Nawet nie wspomnial mi w mailu o tej niespodziance, nic nie napisal na forum a tym samym mogl sobie zrobic reklame. Zawsze cechuje go zyczliwosc i kultura, jest prawdziwym biznesmenem w kazdym tego slowa znaczeniu. Ja jako klient czuje sie zobowiazany aby go wyroznic za to co robi :). Tak wiec SONBATY zycze powodzenia w prowadzeniu interesu, z takim podejsciem do klienta nikt nie odbierze Ci pierwszego miejsca! Mysle, ze juz nikt nie ma watpliwosci gdzie zamawiac odzywki! Pozdrawiam.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
a moze sie pomylił
u Sona, sam za niedlugo zamierzem zlozyc takie zamowienie ze hej -chyba mi to tir'em przywioza
....POZDRAWIAM....Q z kRk
Zmieniony przez - Q w dniu 2003-02-17 14:00:26
u Sona, sam za niedlugo zamierzem zlozyc takie zamowienie ze hej -chyba mi to tir'em przywioza
....POZDRAWIAM....Q z kRk
Zmieniony przez - Q w dniu 2003-02-17 14:00:26
....POZDRAWIAM....Q z kRk
...
Pewnie sie pomylil
I nie ciesz sie za bardzo bo pewnie bedziesz musial oddac jeszcze za to
)) zartuje oczywiscie:)
Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2003-02-17 14:02:15
I nie ciesz sie za bardzo bo pewnie bedziesz musial oddac jeszcze za to
)) zartuje oczywiscie:)
Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2003-02-17 14:02:15
...
No no, nie poddawac mi w watpliwosc intencji SONBATEGO! ;) Wole myslec, ze to byl wspanialy gest z jego strony :)
...
A ja kupuje u Hosse. Czy jest gdzies jakis cennik co ma SON?
pozdrawiam
...urka burka szef podworka...
pozdrawiam
...urka burka szef podworka...

...
Deke i vinko ma w promocji w tym tygodniu
Do kazdych 6-ciu strałów strzykawka & igiełka Ultimate'a za free
PoZdrAwiAM
DaV
Do kazdych 6-ciu strałów strzykawka & igiełka Ultimate'a za free
PoZdrAwiAM
DaV

...
No i co ja mam powiedzieć?
Oczywiście że się pomyliłem !
Gratis to ostatnio dorzuciłem Borsukowi saszetkę Bio-Plexa, bo przeoczyłem jego zamówienie.
Ale gratisów za bańkę to raczej nie dokładam.
Skoro jest to moja wina to oczywiście musisz zatrzymać ten Pyruvat, broń Boże go nie odsyłaj. Najwyżej opieprzę wspólnika że źle zapakował
W każdym razie to niezła reklama, teraz może ludzie będą zamawiać w nadziei że się pomylę.
Ale na gratisy w takiej postaci to raczej nie liczcie
SONBATY http://www.atleta.pl
Oczywiście że się pomyliłem !
Gratis to ostatnio dorzuciłem Borsukowi saszetkę Bio-Plexa, bo przeoczyłem jego zamówienie.
Ale gratisów za bańkę to raczej nie dokładam.
Skoro jest to moja wina to oczywiście musisz zatrzymać ten Pyruvat, broń Boże go nie odsyłaj. Najwyżej opieprzę wspólnika że źle zapakował
W każdym razie to niezła reklama, teraz może ludzie będą zamawiać w nadziei że się pomylę.
Ale na gratisy w takiej postaci to raczej nie liczcie
SONBATY http://www.atleta.pl
sonbaty http://www.atleta.pl
członek mafia.suple.hardcor.pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Ile gram ZMA w ZMA
Następny temat
Krzysztof Piekarz