SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SONBATY RZĄDZI - NAJLEPSZY SKLEP!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10194
Witam, otoz dopiero dzisiaj odebralem paczke (ktora przyszla w piatek, a wyslano ja w srode - tylko 2 dni) z zamowieniem od SONBATEGO. Ku mojemu poczatkowemu zdziwieniu byla jakas taka mala i myslalem, ze SON zapomnial wlozyc tam serwatke PROLABA, ale nie, wszystko bylo w porzadku. Jednakze co sie okazalo? Dostalem gratis jedno opakowanie PYRUVATE!!! Nie wiem czy to dlatego, ze bylem np. XXX klientem, czy to ze zamowilem wczesnie produkty OLIMPU, czy tez moze SON mial dobry humor (ale chyba musialby byc to zbyt dobry humor ;)) W kazdym bardz razie SONBATY NUMERO UNO! Nawet nie wspomnial mi w mailu o tej niespodziance, nic nie napisal na forum a tym samym mogl sobie zrobic reklame. Zawsze cechuje go zyczliwosc i kultura, jest prawdziwym biznesmenem w kazdym tego slowa znaczeniu. Ja jako klient czuje sie zobowiazany aby go wyroznic za to co robi :). Tak wiec SONBATY zycze powodzenia w prowadzeniu interesu, z takim podejsciem do klienta nikt nie odbierze Ci pierwszego miejsca! Mysle, ze juz nikt nie ma watpliwosci gdzie zamawiac odzywki! Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nic nowego!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25915
a moze sie pomylił

u Sona, sam za niedlugo zamierzem zlozyc takie zamowienie ze hej -chyba mi to tir'em przywioza








....POZDRAWIAM....Q z kRk

Zmieniony przez - Q w dniu 2003-02-17 14:00:26

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
Pewnie sie pomylil
I nie ciesz sie za bardzo bo pewnie bedziesz musial oddac jeszcze za to)) zartuje oczywiscie:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2003-02-17 14:02:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6212
no wiesz Ty co , przez Ciebie Robert znowu się zarumienił...


PoZdrAwiAM
DaV
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10194
No no, nie poddawac mi w watpliwosc intencji SONBATEGO! ;) Wole myslec, ze to byl wspanialy gest z jego strony :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2875
A ja kupuje u Hosse. Czy jest gdzies jakis cennik co ma SON?
pozdrawiam

...urka burka szef podworka...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6212
Deke i vinko ma w promocji w tym tygodniu
Do kazdych 6-ciu strałów strzykawka & igiełka Ultimate'a za free


PoZdrAwiAM
DaV
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6212
i'ts joke off corse...

PoZdrAwiAM
DaV
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
No i co ja mam powiedzieć?
Oczywiście że się pomyliłem !
Gratis to ostatnio dorzuciłem Borsukowi saszetkę Bio-Plexa, bo przeoczyłem jego zamówienie.
Ale gratisów za bańkę to raczej nie dokładam.
Skoro jest to moja wina to oczywiście musisz zatrzymać ten Pyruvat, broń Boże go nie odsyłaj. Najwyżej opieprzę wspólnika że źle zapakował
W każdym razie to niezła reklama, teraz może ludzie będą zamawiać w nadziei że się pomylę.
Ale na gratisy w takiej postaci to raczej nie liczcie


SONBATY http://www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6212
yyy, Son...
Mógłbyś Mi wrzucić numer telefonu do tego wspólnika???


PoZdrAwiAM
DaV
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile gram ZMA w ZMA

Następny temat

Tylko do 10 marca - SUPLEMENTY ZA DARMO?

electro
Polecane artykuły