SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MÓJ NOWY PLAN TRENINGÓW PROSZE O SKOMENTOWANIE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 213
Pierwszt raz ukladałem zestaw ćwiczeń ułożyłem zestaw na dwa kolejne tygodnie czyli Tydzień pierwszy zestaw A tydzień drógi zestaw B i tak w kółko . Starałem się unikać pod zad cwiczeń na ta sama grupę mięśni tak jak pisze w atlasie jednak do końca nie wiem czy wszystko ulożyłem dobrze bardzo prosze o wyrozumiałość z racji iz pieraszy raz coś takiego ukladalem i prosze o korekty :) bardo dziękuje :)

I Tydzień A
Poniedziałek: Klatka + triceps + przedramię + brzuch
Wtorek: -----------------------------------
Środa: biceps + barki + plecy
Czwartek: przedramię + nogi + brzuch
Piątek: barki + klatka + triceps + brzuch
Sobota: -----------------------------------
Niedziela: biceps + barki + plecy

II Tydzień B
Poniedziałek: Klatka + triceps + przedramię + brzuch
Wtorek: : biceps + barki + plecy
Środa: ---------------------------------------
Czwartek: : biceps + barki + plecy
Piątek: : Klatka + triceps + przedramię + brzuch
Sobota: ----------------------------------
Niedziela: ---------------------------------
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 213
Widze ze wszyscy sa chetni do pomocy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16187
Może jakaś ankieta czy coś? I tak poza tym to plan troszke kijowy

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 213
to co byś w nim zmienił ??? mogł byś mi pozmieniać i wysłać ?? prosze o to juz na 2 tematach i jakos nikt mi nie chce pomóc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 213
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 62

Wzrost : 170

Cel treningowy : Ogolny wzrost masy miesniowej najbardziej mi zależy na klatce i całych rękach oraz plecach.

Staż treningowy na słowni : kożystam tylko z własnego sprzętu na siłownie nie chodzę

Uprawiane inne sporty : Piłka nożna amatorsko

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga prosta obciążenia do 50kg,ekspander,sprężyna,hand griby ,hantel 10kg(1) ,

Dieta : posiadam

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16187
Staż treningowy na słowni : kożystam tylko z własnego sprzętu na siłownie nie chodzę


czyli ile ćwiczysz już?

PS: Jakie były poprzednie play i efekty po nich?

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 213
ćwicze od roku ćwiczyłep po to zeby poprostu jakos wygladac i efekty byly w miare np mialem 27napietego bica teraz mam 31 . reaszty niestety nie sprawdzalem gdy zaczynalem jednak jakies tam postepy sa widoczne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 213
za te dwa tematy przepraszam...możesz mi chodz ty doradzic cos z tym planem???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 26 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23497
w rok 4 cm w łapie? jak to pierwszy rok to słabo

ćwicz fbw skrócone, zwykłe, odmiany 15 10 5, 5x5, wszystkie

szczerze to masz mało sprzętu, ja nie zacząłem kolekcjonować sprzętu w ogóle tylko od razu na wypasioną siłkę

może dział "trening w warunkach domowych" ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z ćwiczeniami

Następny temat

Trening siły właściwej! do sprawdzenia

electro
Polecane artykuły