Pierwszt raz ukladałem zestaw ćwiczeń ułożyłem zestaw na dwa kolejne tygodnie czyli Tydzień pierwszy zestaw A tydzień drógi zestaw B i tak w kółko . Starałem się unikać pod zad cwiczeń na ta sama grupę mięśni tak jak pisze w atlasie jednak do końca nie wiem czy wszystko ulożyłem dobrze bardzo prosze o wyrozumiałość z racji iz pieraszy raz coś takiego ukladalem i prosze o korekty :) bardo dziękuje :)
I Tydzień A
Poniedziałek: Klatka + triceps + przedramię + brzuch
Wtorek: -----------------------------------
Środa: biceps + barki + plecy
Czwartek: przedramię + nogi + brzuch
Piątek: barki + klatka + triceps + brzuch
Sobota: -----------------------------------
Niedziela: biceps + barki + plecy
II Tydzień B
Poniedziałek: Klatka + triceps + przedramię + brzuch
Wtorek: : biceps + barki + plecy
Środa: ---------------------------------------
Czwartek: : biceps + barki + plecy
Piątek: : Klatka + triceps + przedramię + brzuch
Sobota: ----------------------------------
Niedziela: ---------------------------------
I Tydzień A
Poniedziałek: Klatka + triceps + przedramię + brzuch
Wtorek: -----------------------------------
Środa: biceps + barki + plecy
Czwartek: przedramię + nogi + brzuch
Piątek: barki + klatka + triceps + brzuch
Sobota: -----------------------------------
Niedziela: biceps + barki + plecy
II Tydzień B
Poniedziałek: Klatka + triceps + przedramię + brzuch
Wtorek: : biceps + barki + plecy
Środa: ---------------------------------------
Czwartek: : biceps + barki + plecy
Piątek: : Klatka + triceps + przedramię + brzuch
Sobota: ----------------------------------
Niedziela: ---------------------------------
Krzysztof Piekarz
