Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witam parę dni temu przeszedłem się do najbardziej polecanego w cały miesicie dietetyka i się zaczęło :)
Za pierwsza wizyty 40zł ..wchodzę do pokoju i tam jestem mierzony wazony spytany o wiek i tyle ..nic więcej dola mi jakiś druczek z blatu (gotowy wydrukowany) i mi go wręczyła... nie mam skanera ale starałem się komórka zrobić czytelne zdjęcie w 3 częściach mojej "diety"
Szacuny
2953
Napisanych postów
5582
Wiek
39 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
82837
Witaj!
Kolego ta dieta (a właściwie to nie dieta tylko wpieprzenie jakichkolwiek posiłków z jak najmneijszą ilością kcal), to straszne nieporozumienie!
Przedewszystkim powinieneś olać tą kasę i tą kartke wyrzucić poprostu do kosza. Takim jedzeniem doprowadzisz swój organizm do utraty tkanki beztłuszczowej (mięśni), bedziesz słaby, możesz miec zawroty głowy które mogą prowadzić do omdleń, nie wspominając o braku koncentracji i zaburzeń umysłowych (może przesadzam, ale takie są konsekwencje diety poniżej dziennego zapotrzebowania metebolizmu spoczynkowego!).
Posiedź troszke na forum, przeczytaj 10 rad żywieniowych, poczytaj diety innych i sam wybierz coś dla siebie. Wklej tutaj swoją dietę i znajdą napewno się osoby które Ci ja ocenią.
Napisz coś o sobie, czy i kiedy ćwiczysz, jaka to forma aktywności itd.
Pozdrawiam!
Szacuny
43
Napisanych postów
3680
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36374
Albo ktos, kto sobie nic nie dorobil, tylko podaje sie za dietetyka :/ w dzisiejszych czasach chyba kazdy moze zostac 'dietetykiem', ale ciekawi mnie jak wygladaja konsekwencje jesli dieta nie dziala, w koncu usluga moze podlegac reklamacji.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
nie śmieję się z kolegi tylko z tego kolesia co ja ułożył,autorze proponuje abyś poczytał tematy podwieszone i sam sobie zrobił dietę wierz mi to ci nic nie będzie kosztowało(w sensie że musisz płacić za jej ułożenie) i na pewno zobaczysz lepsze efekty.