SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bieganie, a siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 915
Czy mogę zrobić tak, że biegam np o godzinie 8:00 a o 15 idę na siłownie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23356
zalezy na czym Ci zalezy, jak na redukcji to po cwiczeniach, na masie w dni nietreningowe
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
moze być

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 915
No zależy mi na masie i na sile i przede wszystkim na kondycji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3860
masa siła i kondycja to trzy rozne cele..

jesli na kondycji to biegac musisz rzecz jasna, ale utrudni Ci to zdobycie masy/siły

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 915
A w jakim stopniu utrudni. Mam 180 cm i ważę 78 kg. To mam biegać w dni nie treningowe czy jak w końcu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23356
boze widzisz i nie grzmisz, napisalem Ci jasno, na masie w dni nietreningowe, na kondycji dlugo i czesto, co Ci za roznica chyba lepiej w dni nie treningowe , a jesli MUSISZ w dni treningowe to z odstepem od cwiczen i doloz kcal, ale nie polecam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 299 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2175
Pomijając poprzednie kretyńskie wypowiedzi.

Tak, możesz. Z pewnym zastrzeżeniem.

Nie biegaj z pustym żołądkiem i pamiętaj o szybkim uzupełnieniu glikogenu po bieganiu

- Opcja naturalna 5 białek jaj i 2 banany
- suplementacja 40gr ISOLATU, 40-50 carbo , HMB ok 3000mg

nie wiem ile ważysz więc ciężko propocje odpowiednie dla Ciebie ustalić

Czubeeeeeeeeeeek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3860
TestMeOut

i po co sie tak unosisz? na forum nikomu tym nie zaimponujesz..

szkoda gadac

pozdrawiam

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 299 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2175
Pisać by pisać każdy umie.
Nabijaniem postów raczej też nikomu nie zaimponujesz.

Czubeeeeeeeeeeek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3860
nie jestem tu by nabijac posty, w sumie to po co ja to pisze

milego dnia

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skrócony FBW do oceny

Następny temat

Trening FBw do sprawdzenia

electro
Polecane artykuły