Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
zalezy na czym Ci zalezy, jak na redukcji to po cwiczeniach, na masie w dni nietreningowe
...
moze być
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
...
masa siła i kondycja to trzy rozne cele..
jesli na kondycji to biegac musisz rzecz jasna, ale utrudni Ci to zdobycie masy/siły
jesli na kondycji to biegac musisz rzecz jasna, ale utrudni Ci to zdobycie masy/siły
Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac
...
A w jakim stopniu utrudni. Mam 180 cm i ważę 78 kg. To mam biegać w dni nie treningowe czy jak w końcu?
...
boze widzisz i nie grzmisz, napisalem Ci jasno, na masie w dni nietreningowe, na kondycji dlugo i czesto, co Ci za roznica chyba lepiej w dni nie treningowe , a jesli MUSISZ w dni treningowe to z odstepem od cwiczen i doloz kcal, ale nie polecam
...
Pomijając poprzednie kretyńskie wypowiedzi.
Tak, możesz. Z pewnym zastrzeżeniem.
Nie biegaj z pustym żołądkiem i pamiętaj o szybkim uzupełnieniu glikogenu po bieganiu
- Opcja naturalna 5 białek jaj i 2 banany
- suplementacja 40gr ISOLATU, 40-50 carbo , HMB ok 3000mg
nie wiem ile ważysz więc ciężko propocje odpowiednie dla Ciebie ustalić
Tak, możesz. Z pewnym zastrzeżeniem.
Nie biegaj z pustym żołądkiem i pamiętaj o szybkim uzupełnieniu glikogenu po bieganiu
- Opcja naturalna 5 białek jaj i 2 banany
- suplementacja 40gr ISOLATU, 40-50 carbo , HMB ok 3000mg
nie wiem ile ważysz więc ciężko propocje odpowiednie dla Ciebie ustalić
Czubeeeeeeeeeeek
...
TestMeOut
i po co sie tak unosisz? na forum nikomu tym nie zaimponujesz..
szkoda gadac
pozdrawiam
i po co sie tak unosisz? na forum nikomu tym nie zaimponujesz..
szkoda gadac
pozdrawiam
Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac
...
Pisać by pisać każdy umie.
Nabijaniem postów raczej też nikomu nie zaimponujesz.
Nabijaniem postów raczej też nikomu nie zaimponujesz.
Czubeeeeeeeeeeek
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz