Ponieważ wstawiłem zdjęcia do galerii. Myślę, że to bardziej odpowiednie miejsce. ;)
...
Hmmm... przerobiłeś 42 dni? Ja też to ćwiczę, już po 12 dniach... Ja oczekuje większych efektów :)
...
pfff ale nawet niema kaloryfera ja tam cwiczę cały rok robię już 600 Brzuszków około 300 pompek i 300 przysiadow z obciążeniem 30kg moich rekordow niewiem bo nigdy nie robiłem na maksa a wszystko zaczynałem od 50 : ) pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!