SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaką rame wybrać?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
To tak mam problem z wybraniem ramy do dualu. Najbardziej interesują mnie z firmy Leader Fox lub Point. Proszę o pomoc w wybraniu ramy.

Own3d :P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 929
w jakim budzecie sie poruszamy? nowa? uzywana?

Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
raczej uzywana, ale jesli nowa nie bedzie zbyt droga to tez

Own3d :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
Chciałbym poprostu wiedzieć która rama się lepiej nadaje do DUALU (no chyba ze znasz lepszą firme od tych co wymieniłem w pierwszym poście :D)

Own3d :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 929
a jaki masz budzet?

Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
200-400zł ale moze sie cos jeszcze dozbiera :D

Own3d :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
Również mam problem z ramą, lecz nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego piszę w tym. Mianowicie zamówiłem za pośrednictwem allegro rower Kross Hexagon V6 rozmiar ramy 17". Obecnie mam 16 lat, 170 cm wzrostu i długość nogi ok. 80 cm. Czy rama 17" nie będzie na mnie za mała, patrząc na jej geometrię. Pozdrawiam i liczę na sensowne wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
Ja mam 13 lat, 159cm wzrostu i jeżdże na 16" także mysle, że mogłbyś kupić troche większą rame.

Own3d :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
Podam Ci strone gdzie jest tabela z takimi informacjami do jakiego wzrostu jaki rozmiar ramy jest przyjmowany.

http://www.rove.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=73:jak-dobra-wielko-ramy-roweru&catid=42:poradniki&Itemid=398 

Own3d :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
Wielkie dzięki Kann, no faktycznie patrząc na tą tabelę mogłem wziąść 19, lecz różne opinie czytałem i jednak zamówiłem mniejszą ramę.

Zmieniony przez - mitre w dniu 2009-06-17 15:39:17
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
to dobrze zrobiłeś :D

Own3d :P

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki sport.

Następny temat

jak ściągnąć korby?

electro
Polecane artykuły