SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki sport.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
Chciałbym zacząć trenować jakiś sport. Skromne info o mnie
-Mam 14 lat (dlatego sport powinien być dopasowany do mojego wieku)
-Jestem przeciętnej budowy 160cm wzrostu i 50kg wagi.
-Mieszkam blisko lasu i nie brakuje mi kasy w domu, nie mówie ,że jestem bogaty ale na jakieś buty czy strój mnie stać od ręki a na inne żeczy musiał bym zbierać lub poprosić rodziców.

Sport ten może być małoznany, sprzętowy, extremalny. Obojętnie byle byłbym zdolny go trenować ze sukcesami.

I love football

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Trenowany sport to kwestia indywidualnych upodobań i predyspozycji.
Co z tego, że podałeś nam wzrost i wage, to Twoja decyzja, skąd ktokolwiek z nas ma wiedzieć co przypasuje Tobie i do czego będziesz zdolny.
Masz kase? Idz do wróżki, może ona Ci jednoznacznie odpowie na TO pytanie.
Pozdrawiam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
No tak ale prosiłbym o jakieś propozycje bo np. na piłkę nożną i inne sporty drużynowe jestem już za stary

I love football

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
Lekkoatletyka! szeroki wybór od pchnięcia kulą, przez oszczep, sprinty, po biegi długo dystansowe. pojdziesz na trening to Ci trener powie do czego masz predyspozycje

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
lekkoatletyka! najlepiej srednio i dlugodystansy! np od 800 do 10000m

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1342
Pooglądaj trochę w tv sportowych kanałów i zobacz co Ci się najbardziej podoba :P jak ja do 14 roku życia to uprawiałem co się dało (siatka, kosz, grałem w noge, jakieś biegi) i wtedy wsiadłem na rower szosowy - wtedy znalazłem swoją dyscyplinę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1883
ja trenowalem wiele dyscyplin sportu i mam jakies doswiadczenie co do tego. Jesli chcesz odniesc jakis sukces, musisz sie najpierw sprawdzic.Co Cie kreci? Jaki masz dosiezny? Ile biegasz na 60/100/1000? Moj talent skocznosciowy zostal odkryty rok temu xD Gdyby nie to ze chodze do szkoly sportowej i trenuje skok wzwyz to pewnie zostalbym thaiboxerem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak z waszymi warunkami fizycznymi?

Następny temat

Jaką rame wybrać?

WHEY premium