SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki spalacz na pierwszy raz?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 356
Mam diete i cwiczenia a od lipca chce wprowadzic spalacz bedzie to mój pierwszy i nie wiem jaki wybrac zastanawiam sie nad Venomem bo podobno jest jednym z lepszych. Czekam na wasze propozycje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19749
Venom to hardcor, na początek to może scorch

Jem bułe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 590
PiotrekR6 Nie rób jaj tylko biez sie za trening masowy, chlopie masz kilka kg niedowagi i chcesz sie redukowac?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 356
najpierw chce zjechac z tłuszczu a potem bede robił trening na mase ale mięśniową
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
wg tego co ma w profilu to 90 w pasie nie wygląda na niedowagę. Nie każdy chce być kwadratem 2x2.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18927
ale jakiego tłuszczu? - to raz.
a dwa - zjedziesz teraz z tłuszczu a przy treningu i diecie masowej zapewne fat Ci wróci... a jak teraz zjedziesz z tego "tłuszczu" to bd wyglądać komicznie..

ale prawie ma metr 80 i 73 kg.. to z kolei wcale nie wygląda na nadwage

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2009-06-16 11:24:15

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 356
wiem po kilogramach jest ok ale na brzuchu i bokach sie w ch** odłozyło na oko z 10-15kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 590
przy wzroscie 179 prawidlowa waga przecietnej osoby powinna wynosci 79kg wszystko co ponizej to juz jest niedowaga a to ze kolega ma 90kg w pasie to zapewne ma rozepchany żołądek i uwarunkowanie genetyczne kolega ma zapewne szersza miednice i co zatym idzie jest szerszy w pasie i wystarczy tylko niepic gazowanych napojów i jesc mniej obfite posilki ale zato bogatsze w skladniki odzywcze oraz jesc czeciej okolo 5-6 razy. Jesli kolega bedzie wazyl przy wzrozcie prawie 180cm ponizej 70kg to uwazam to za nierozsadne i niepotrezebne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 590
sory 90cm w pasie a nie 90kg Chlopie jak schudniesz jeszcze 15kg to to bedzie porazka takie jest moje zdanie i podejzewam ze nie tylko moje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18927
to że masz 90 w pasie to nic dziwnego. poprostu wyglądasz jak zwykły, niećwiczący człowiek ale nadwagi napewno nie masz. ogarnij.

jak zaczniesz teraz redukować to zdajesz sobie sprawe ze nie tylko z brzucha Ci zejdzie ale równiesz z reszty ciala. zjedziesz pare kilo w dól, łapki bd jak patyczki, szczurowata twarz a brzuch dalej bd troche odstawał. a jak sie za bardz w to wciągniesz to sie anoreksija skończy.

no dorba - z tą anorexią mnie poniosło xD

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2009-06-16 11:46:47

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2009-06-16 11:47:06

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 356
pozniej sie wezme za brzuch zrobie a6w i inne cwiczenia zeby miec kaloryfer :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w schudnięciu - proszę

Następny temat

Gdzie dać najwięcej ww.

Shoty
Polecane artykuły