kolega ma jablczan kreatyny z treca, od jutra mam zamiar go brac, nie wiem czy to jest potrzebne ale podalem na wszelki wypadek. Chcialbym sie tutaj zapytac czy jesli trening moze wykonac tylko do poludnia to czy ma brac kreatyne tak jak jest na rozpisce, czyli 4 caps na czczo, 4 przed tren i 4 po tren a w DNT 4 na czczo i 4 przed kolacja 30 min.
Wtedy bedzie wynikalo, ze kolo godziny 13-14 w DT wezmie juz cala dzienna dawka, moze tak byc?
Wtedy bedzie wynikalo, ze kolo godziny 13-14 w DT wezmie juz cala dzienna dawka, moze tak byc?
Krzysztof Piekarz