Nooo wlasnie mnie dzis na treningu trener poinformowal ze dobrze nawet ze nie przyjeli tego mojego zgloszenia bo gdybym pojechal to pewnie tylko bym sie w****ił bo sedziowie troche dziwnie sedziowali
On stwierdzil ze conajmniej 7 walk Polaków powinno byc wygranych
On stwierdzil ze conajmniej 7 walk Polaków powinno byc wygranych

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

