SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Super truper, fotki 'nuk' str. 11

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64148
ile razy w tygodniu łydki robisz/robiłeś, bo ja za cholerę nie wyrobie swoich, cwicze róznymi sposobami a chvja idze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14286
byku pokaż się
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68380
kuka, do lydek trzeba miec gen, nie przeskoczysz tego. mozesz pytac wszedzie jak kto cwiczy, a i tak nic to nie da. cos o tym wiem.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64148
no wiem ze gen odgrywa bardzo ważną role i to nie tylko w przypadku lydek, no ale chyba da sie je wyćwiczyć do pewnego stopnia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68380
pamietam jak chyba Krzych pisal w ktoryms ze swoich artow, ze jego znajomy mial sposob gdzie robil wspiecia czy wypychanie, do oporu, a jak juz nie mogl to robil jeszcze 30, w lydce mial b. duzo z tego co pisal. imo trzeba znalezc jakis sposob, zeby je poruszyc, gdyz podobnie jak przedramiona pracuja one o wiele dluzej i czesciej niz inne partie.. albo sie pogodzic ze nigdy nie beda wielkie.

Marcel, wypas.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20242 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 171137
Łydki robiłem po każdym treningu, myślę, że czestotliwość cwiczenia łydek przyczyniła się w znaczynm stopniu do efektu.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Soga daję za calibrę sam taką miałem <nie wchodzi>

Żart, nogi git jak cała sylwetka

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-05-02 09:10:21

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20242 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 171137
No to piona

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
no no duży chłop niedługo ciebie dogonię

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3911
MarcelQ jest zaj**iście, chciałbym tak wyglądać :( ale daleko mi do Ciebie :), ale może za 2-3 lata, ŁAP SOGACZA
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miyagi1/moje postepy

Następny temat

Znowu ja ! :D / str 1/5/8/9/11/14/15

electro
Polecane artykuły