Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
38
co da mi lepszą pompe zwiększy objętość mięsni: cell pump 665g i do tego monster mass 2300g albo zamiast CP to Nitrobolon III 550g czy moze tylko N.O - Xplode 820g?? mam do przeznaczenia tylko 150 zl ;/