SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy da się coś z tym zrobić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 176
mógłby ktoś rzucić okiem na tę dietę?:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2228
Twaróg raczej wieczorem, lepiej jajka. Nie masz w śniadaniu węgli, dodaj płatki owsiane. A kiedy jest trening?? pamietaj w okołotreningowych unikaj warzyw.

Zmieniony przez - Ative w dniu 2009-04-22 16:42:46
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 176
okej, przyjąłem. twaróg wieczorem, rano jajka. spoko :) a kukurydziane mogą być?^^
trening w okolicach 14-15 zazwyczaj. no przed treningiem i po warzyw nie jem, rano jakiś pomidor, wieczorem też cuś cwanego, typu sałata. okej, w takim razie biorę się za dziennik. postęp jest :) w sumie na początku zawsze jest szybko, ale 2kg zrzucone jakby nie patrzeć.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2228
lepsze owsiane, węglowodany są dłużej wchłaniane dzieki temu energi wystarczy na dłużej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 176
okej, to rano trochę płatków + jajko na miękko, twaróg wieczorem, chociaż nie wiem czy jest sens bo białko z izolatu dostarczam chyba :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pas na brzuch(do pocenia)

Następny temat

Dieta do oceny

electro
Polecane artykuły