Robie mase juz od początku kiedy zaczęłem z siłownią ..
Iteraz pytanie ile moge jeszce robic ta mase chce jeszce sporo przytyc :D Więć moge np jeszce 2 lata ćwiczyc na mase i dopiero wtedy rzeźba czy musze np co 2 miesiące zmieniac raz na rzeźbe raz na mase ??
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 75
Wzrost: 179
Cel treningowy: Masa
Staż treningowy na słowni: 0.9
Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna , Pływanie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga Sztangielki Ławka Drążek
Dieta: JEST :D
Przeciwskaznania medyczne: Ni ma xD
Zażywane suplementy: Kreatyna
Iteraz pytanie ile moge jeszce robic ta mase chce jeszce sporo przytyc :D Więć moge np jeszce 2 lata ćwiczyc na mase i dopiero wtedy rzeźba czy musze np co 2 miesiące zmieniac raz na rzeźbe raz na mase ??
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 75
Wzrost: 179
Cel treningowy: Masa
Staż treningowy na słowni: 0.9
Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna , Pływanie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga Sztangielki Ławka Drążek
Dieta: JEST :D
Przeciwskaznania medyczne: Ni ma xD
Zażywane suplementy: Kreatyna
No pain, no gain
Krzysztof Piekarz