SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mam takie pytanie .. :D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6691
Robie mase juz od początku kiedy zaczęłem z siłownią .. Iteraz pytanie ile moge jeszce robic ta mase chce jeszce sporo przytyc :D Więć moge np jeszce 2 lata ćwiczyc na mase i dopiero wtedy rzeźba czy musze np co 2 miesiące zmieniac raz na rzeźbe raz na mase ??

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 75

Wzrost: 179

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 0.9

Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna , Pływanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga Sztangielki Ławka Drążek

Dieta: JEST :D

Przeciwskaznania medyczne: Ni ma xD

Zażywane suplementy: Kreatyna

No pain, no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26180
Nic nie musisz. Rzezbe zrób jak bd uwazał ze juz wystrczajaco przytyłeś i masz co wyrzezbic

Zmieniony przez - nolvadex40 w dniu 2009-04-21 23:39:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6691
Aha ok spoko bo nasłuchałem sie wielu opini że powinno sie robić na przemian xD I tak się chciałem zapytać dzięki :D

No pain, no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13290
j/w
ciekawe jak by to wyglądało jak w 2 miechy przytył byś z 5 kg a potem tracił to na rzeźbie pewnie stał byś w miejscu
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10223
A ja myślę, że nie stał by w miejscu. Bo przecież w redukcji nie o to chodzi, żeby palić mięsień tylko tłuszcz

P.Z.D.R

http://www.pajacyk.pl/ << kliknij, ja kilkam co dzień :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1699
Można ćwiczyć na masę długoo, zmieniaj jedynie ćwiczenia, ich kolejność itp, zeby mięśnie nie miały efektu pamięciowego :) musisz próbować i wypatrzeć sobie te ćwiczenia na które twój organizm najlepiej reaguje, pozdro.

Zmieniony przez - riws w dniu 2009-04-22 10:59:52
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - ostro do roboty !!

Następny temat

Masa + sila z CM3 - trening

electro
Polecane artykuły