Witam!
Zna może ktoś jakieś ćwiczenie do polecenia, lub sposób jak zbudować >porządny< plan ćwiczeń dla pleców bez podciągania na drążku? Nie mogę wykonywać podciągań na drążku (oraz przenoszenia stangi/sztangielki za głowę leżąc na plecach) przez jakąś kontuzję barku :/ Przy wyciskaniach ok, ale przy podciąganiu boli jak cholera przy okazji jakby "wyłączając" pracę stawu barkowego, a po zejściu z drążka jeszcz przez jakieś 5 minut muszę trzymać bark w górze bo nie mogę go opuścić bezboleśnie
W zasadzie to nawet nie tyle boli sam staw barkowy co raczj okolice dalszej (dalszej w stosunku do szyi) części obojczyka :/
Pomoże ktoś
? Staż dosyć długi, nie liczyłem ale parę ładnych lat się uzbierało, cel tym razem masa, dostęp jedynie do wolnych ciężarów, ławki oraz modlitewnika, żadnych wyciągów. Egzotyczne ćwiczenia/zestawy ćwiczeń mile widziane 
Zna może ktoś jakieś ćwiczenie do polecenia, lub sposób jak zbudować >porządny< plan ćwiczeń dla pleców bez podciągania na drążku? Nie mogę wykonywać podciągań na drążku (oraz przenoszenia stangi/sztangielki za głowę leżąc na plecach) przez jakąś kontuzję barku :/ Przy wyciskaniach ok, ale przy podciąganiu boli jak cholera przy okazji jakby "wyłączając" pracę stawu barkowego, a po zejściu z drążka jeszcz przez jakieś 5 minut muszę trzymać bark w górze bo nie mogę go opuścić bezboleśnie
W zasadzie to nawet nie tyle boli sam staw barkowy co raczj okolice dalszej (dalszej w stosunku do szyi) części obojczyka :/
Pomoże ktoś
? Staż dosyć długi, nie liczyłem ale parę ładnych lat się uzbierało, cel tym razem masa, dostęp jedynie do wolnych ciężarów, ławki oraz modlitewnika, żadnych wyciągów. Egzotyczne ćwiczenia/zestawy ćwiczeń mile widziane 
Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti
Krzysztof Piekarz
Może to ważne - od dawna (być może od urodzenia ale nei zwróciłem na to uwagi) ten obojczyk od strony felernego barku mam prawie 2x grubszy od drugiego (lub ten drugi 2x cieńszy