Witam.
Po jakimś czasie przerwy, chciałbym wrócić do ćwiczeń i od jutra mam zamiar zacząć. Póki co chciałbym wstępnie ułożyć sobie plan ćwiczeń i dietę.
Waga: 65kg
Wiek: 17lat
Wzrost: 173cm
W domu do dyspozycji mam 2 krótkie sztangielki z wymienialnym obciążeniem, w sumie około 20kg, ale w razie czego mogę sobie więcej obciążenia załatwić, nawet długą sztangę, ale z ławką byłoby gorzej.
I tu moja prośba, przeczytałem atlas ćwiczeń i próbowałem ułożyć jakiś zestaw, ale nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu, dlatego zwracam się z prośbą do Was o pomoc. Czy moglibyście pomóc mi w ułożeniu zestawu ćwiczeń ogólnorozwojowego i poradzić coś temacie diety jaką powinienem stosować?
Z góry dzięki za pomoc
Po jakimś czasie przerwy, chciałbym wrócić do ćwiczeń i od jutra mam zamiar zacząć. Póki co chciałbym wstępnie ułożyć sobie plan ćwiczeń i dietę.
Waga: 65kg
Wiek: 17lat
Wzrost: 173cm
W domu do dyspozycji mam 2 krótkie sztangielki z wymienialnym obciążeniem, w sumie około 20kg, ale w razie czego mogę sobie więcej obciążenia załatwić, nawet długą sztangę, ale z ławką byłoby gorzej.
I tu moja prośba, przeczytałem atlas ćwiczeń i próbowałem ułożyć jakiś zestaw, ale nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu, dlatego zwracam się z prośbą do Was o pomoc. Czy moglibyście pomóc mi w ułożeniu zestawu ćwiczeń ogólnorozwojowego i poradzić coś temacie diety jaką powinienem stosować?
Z góry dzięki za pomoc
Krzysztof Piekarz