Witam ! Zwracam sie z prośbą do Pana pumy , ułozyles mi bardzo dobry trening HSS , wlasnie mialem go zacząc robic ale pomyślałem , ze chciałbym zrobić priorytet na barki , głownie chodzi mi o wyodrębnienie i zrobienie kulistego barku bo beznadziejnie to u mnie wygląda, trening napisany przez Ciebie jest w temacie
https://www.sfd.pl/do_puma666_,_poprawa_HSS_,_uprzejmię_prosze_o_pomoc-t482375.html
https://www.sfd.pl/do_puma666_,_poprawa_HSS_,_uprzejmię_prosze_o_pomoc-t482375.html
Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.
Krzysztof Piekarz