SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o pomoc w doborze Cyklu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1203

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
Jest to juz mój 3 Cykl i chcę trochę zaszaleć, mam do wydania 500-700zł (nie musi być najtaniej) i nie bardzo wiem co z tym zrobić :)
Oczywiście będzie dieta. Chcę zrobić masę.

Co dorzucić co odjąć, co zamienić ?

- Xpand
- Nitrobolon II
- OLIMP SUPER WHEY GAINER 4000
- ZMA
- L-GLUTAMINE T6

Ps. Jestem tutaj nowy i z góry przepraszam jeżeli spamuje forum lub pomyliłem dział.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ankietę daj już widzę że ten cykl do d&*py.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
Więc dlatego potrzebuję pomocy. Niech ktoś pomoże.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no to ci pomożemy ale zrób to co ci napisałem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419147
stack-np.HP
pojedyncza forma-mono, jabłko
białko/gainer-uzupełnienie ewentualnych braków
ZMA/MZB-poprawa regeneracji
Coś potreningowego np torrent, anabolic window
o ile staż odpowiedni

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-04-02 22:10:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
A co lepsze HP czy Massacra ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419147
taka ankieta miała byc
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21606
xpan z nitro zamienilbym na hp/storm/clout cos z tego .
glutamine raczej bym odrzucil.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja już to widzę jaką ma dietę jak wymienia gainera jako na cykl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1853
imho:
HP + KO
ZMA
i jezeli dieta słaba to na uzupelnienie jej gainer. mutant mass albo mass xxl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21949
hp+ green magnitude/storm/xp, bialko-gainera wiadomo wedle brakow w diecie, mzb do poprawy regeneracji
pozdro

Zmieniony przez - Yakumo w dniu 2009-04-03 08:19:48

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na siłe?

Następny temat

Stary WILL ojcem!!

electro
Polecane artykuły