Jest to juz mój 3 Cykl i chcę trochę zaszaleć, mam do wydania 500-700zł (nie musi być najtaniej) i nie bardzo wiem co z tym zrobić :)
Oczywiście będzie dieta. Chcę zrobić masę.
Co dorzucić co odjąć, co zamienić ?
- Xpand
- Nitrobolon II
- OLIMP SUPER WHEY GAINER 4000
- ZMA
- L-GLUTAMINE T6
Ps. Jestem tutaj nowy i z góry przepraszam jeżeli spamuje forum lub pomyliłem dział.
Oczywiście będzie dieta. Chcę zrobić masę.
Co dorzucić co odjąć, co zamienić ?
- Xpand
- Nitrobolon II
- OLIMP SUPER WHEY GAINER 4000
- ZMA
- L-GLUTAMINE T6
Ps. Jestem tutaj nowy i z góry przepraszam jeżeli spamuje forum lub pomyliłem dział.
Krzysztof Piekarz