Jakiś czas temu ciotka przysłała paczke z ameryki i było w niej m.in mleko w proszku. Czy miał może ktoś z tym styczność lub może wie jak to rozrabiać i z czym, jaką to może mieć zawartość białka...
Oto fotki :

Oto fotki :

Wole być kańciastym czymś miż okrągłym niczym...
Krzysztof Piekarz

