SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę, ile to już razy ;]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 153
Na wstępie witam, przeczytałem juz pare artykułów ale nadal jestem w polu.

Mężczyzna 17lat
wzrost 185cm
waga 77kg

Chciałbym przybrac na masie, jestem za chudy ;p

Przy pomocy kalkulatora http://www.programy.u.waw.pl/zapotrzebowanie-kalorie.php wyliczyłem zapotrzebowanie i wyszło mi:

Współczynnik BMR 1930.30
Kalorie 4767.57 kcal
Węglowodany (55%) 655.54 gram
Bialko (15%) 178.78 gram
Tłuszcz (30%) 158.90 gram

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć co dalej? Lub nakierowac na odpowiedni link. Z góry thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
witam

stanowoczo za duzo kcal!!8g wegli i 2g tluszczy na KMC

poczytaj masz tiu wszystko

https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 153
ehh, korzystając z tego tematu
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html 

wyszło mi 3340kcal +20% na mase= 4008kcal

To jest możliwe czy znowu gdzieś w obliczeniach sie pomyliłem?? (od 2 godzin siedze przed monitorem i czytam podklejone tematy ;/)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
dobra moja propozycja

B 2,5g
T 1,5g
W 6g

i zobacz ile wyjdzie kcal i obserwuj reakcje organizmu ew.zwiekszaj wegle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 153
aha, ok. Przeraża mnie tylko te wyliczanie posiłków praktycznie co do grama (szacunek dla ludzi za posiadaną wiedzę). W weekendy opracuję to dokładnie (postaram się). Aktualnie jem 3 razy dziennie, i posiłki przypadkowo (obiad na kolacje, na sniadanie, lub posiłek sniadaniowy na kolację ;/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
nikt ci nie karze wyliczac co do grama ustal szkielet dietkii sie tego trzymaj:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 153
szkielet tzn: rozplanowac posiłki (5-6 w ciągu dnia) bez obliczania ich,hm, wartości odżywczej? Czyli jem taka ilośc danego produktu na jaką mam ochotę?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
szkielet tzn: rozplanowac posiłki (5-6 w ciągu dnia) bez obliczania ich,hm, wartości odżywczej? Czyli jem taka ilośc danego produktu na jaką mam ochotę?

oblicz ich wartosc i sie mniej wiecej tego trzymaj
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase (wiem że to x-setny taki temat...)

Następny temat

potworny apetyt

Shoty
Polecane artykuły