SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potworny apetyt

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 813
Witam,
mam ogromną prośbę o pomoc, otóż mam niepohamowany apetyt. Wszystko zaczęło się ok 5 tygodnie temu kiedy zacząłem robić mase stopniowo jeszcze przed cyklem zwiększyłem liczbe posiłków do 5 nawet 6, pije coś około 5 litrów wody na dzień, na siłownie chodze regularnie 3 razy w tygodniu. Jednak od pewnego czasu te 5 posiłków zaczyna mi po prostu nie wystarczać i tak po 2h zaczyna mnie potwornie ssać śpie około 7h ale najgorsze są poranki i o ile nie obudzę się w nocy z powodu głodu to rano totalna masakra:-/ dlatego też 30 min przed snem zjadam twaróg ok 150g Kiedyś skusiłem sie policzyć kalorie i wartości odżywcze i wychodzi ok 4000kcal, 3g białka, 7g węgli i też koło 3g tłuszczy na kilogram masy ciała. Obecnie waże 80kg i nie widze żeby takie proporcje poszły mi w "boki" jednak z apetytem nie daje już rady... bardzo proszę o pomoc i jeszcze jedno pytanie, czy ciągły głód świadczy o wysokim katabolizmie? (tak wyczytałem na forum)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 16634 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66505
cos musiales zle policzyc przy takim BTW nie ma bata zeby cie ssalo!!
wrzuc cala diete z wyliczonYMI KCAL I btw!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4358
jedząc 5-6 posiłków dziennie rozbujałeś sobie metabolizm, jeśli nie nabierasz fatu to jest ok, pomocne mogą być produkty z dużą ilości błonnika tylko też z nimi bez przesady bo blokuje też nieznacznie wchłanianie białka i węgli, albo jedz dużo warzyw którymi "napchasz" żołądek, z supli dobre może być HCA hamuje łaknienie, CHROM pomoże jeśli masz ciągoty do słodyczy i cukrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 813
całą diete no to będzie ciężko, ale przykładowo standardowy dzień treningowy:
1. musli (70g) z mlekiem (2%, ok 300ml)
2. 4x bułki sojowe (200g) z jakąś szyneczką i sałatą
3. (trening więc 1,5h przed) makaron (300g)
4. posiłek po treningowy (dzisiejszy obiad) 2 kotlety mielone + ziemniaki pure + fasolka szparagowa
troche później (chyba z głodu)wypiłem kartonik mleka 1,5%
5. ...zostało mi troche makaronu więc pozbyłem sie go z twarogiem (150g)
mam nadzieje że o niczym nie zapomniałem, to tylko przykładowy dzisiejszy jadłospis, nie mam stale tych samych posiłków bo dla mnie liczą się proporcje i tak już dzisiaj wyszło 4547kcal, 203g białka, 726g węglowodanów, 88g tłuszczy (dane z dziennika VITALMAXa którym sie kieruje w każdym razie dla mnie kolacji jeszcze nie było, więc coś jeszcze dojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
obecnie korzystam z OLIMP Kre-Alkalyn 2500, oczywiście witaminki i minerały codziennie uzupełniane i jakoś udaje mi się powstrzymywać od słodyczy i innych "pustych kalorii" o błonnik też dbam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 16634 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66505
slaba ta twoja dieta bialka dobrej jakosci malo,brak tluszczy za duzo wegli!!

poczytaj troche i uluz porzadna miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
słaba to może jest (szczególnie dzisiaj) w każdym razie (o ile nie zrobie sobie za dużo jedzenia jak dziś) dorzucam tuńczyka, pierś z kurczaka, albo kabanosy drobiowe, tuńczyk, jajecznica i te sprawy ogólnie nie narzekam na nią, ale co do tego katabolizmu to może być prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4358
przy takiej diecie to ten katabolizm raczej odpada, pozatym zmień diete, spożywaj mniej węgli, więcej pełnowartościowego białka, troche tłuszczu więcej, może poprostu jesteś jedną z tych osób co mają bardzo szybki metabolizm, czy twoi rodzice albo rodzeństwo ma podobnie?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie, raczej nie mają podobnie (wiedze po tym ile biorą bułek do szkoły, oni po 1 a ja po 4 poza tym w rodzinie nie ma otyłości wszyscy szczupli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jeśli to jest naprawde dla Ciebie problem to skontaktuj się z dietetykiem sportowym, nie idź do zwykłego bo ci powie że oczywiście nic ci nie jest, a cokolwiek ci jest "samo" minie, może tasiemca masz??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 506 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13968
nie możliwe że wyszło Ci z tego aż tyle kcal! Policz to dobrze jeszcze raz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę, ile to już razy ;]

Następny temat

Scorch Remix V3 vs Reveal the Steal

Frutilove