SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co dokupić do CP? kre-alkalyn czy ester lub mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 281
Witam

Chce kupić małą puche Cell Pumpa którego będe brał w dni treningowe i zastanawiam sie co kupić na dni nietreningowe? myśle nad kre-alkalyn z treca lub zwykłe mono albo ester kreatyny?

Co mi możecie polecić?

Zmieniony przez - paweu88 w dniu 2009-03-17 22:59:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21949
cp bierz takze w dnt, to jest stack ze smieszna iloscia dodatkow
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20747
kup mono albo jabłczan, polecam cm3 treca
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21949
ananas888 po jakiego grzyba jak cp to sam jablczan hah ?

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 281
no własnie... to samo miałem napisać... po co mi jabłczan jak w CP jest jabłczan? dlatego sie zastanawiam nad inną formą kreatyny... chcę zrobić jakiś tani cykl... dlatego myśle nad mało puchą CP którą bedę brał w DT i do tego jakaś kreatyna którą będe brał w DN... opłaca sie tak brać? coraz bardziej skłaniam sie ku Kre-alkalyn

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21949
daj info o sobie to cos wykombinujemy (ankite dzialu prosze wypelnic)
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
paweu, a jaki sens widzisz w mieszaniu 2 form kreatyny? jak efekty sa takie same? --> zadne.

Cykl tylko na CP nie kazdy dobrze znosi, wiec jesli juz chcesz dokupic pojedyncza forme kreatyny i jesc w DNT to bierz jabłko. Mono ofc tez moze byc, ale w tym wypadku nie ma to wiekszego znaczenia.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21606
mozna do cp dolaczyc jablczan/mono/ethyl ester/orotan i co tylko chcesz.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hyperdrive 3,0 a początek anginy

Następny temat

Pomocy

electro
Polecane artykuły