SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dokupić do CP?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4105
Kończą się wakacje i trzeba by sie znowu grubo wiząc do pracy. Ostatnio przypomnialem sobie ze mam jeszcze całą puche CP . Od września znowu zaczynam 2 razy w tygodniu trenowac SW + siłka . Zależy mi zeby troche sila poszła no i zeby troche spuchnąć . WItaminy mam i omege 3 tylko zastanawiam sie zeby jakos niedrogo do tego cyklu cos zakupic aminokwasy czy cus bo z kasa juz cienko a do sylwka trzeba jakos wygladac. Poprzedni cykl tez był z cell pumpa + mono .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4105
no wlasnie musze sie zastanowic rano bym białko pił a pozniej wciagu dnia mega massa hm... najwyzej pozniej bede musial ostro sie wyrzeźbic jeszcze to przemysle bo z dieta to roznie bywa czasem uda mi sie wszystko zjesc co potrzeba a czasami po prostu nie mam czasu no nic dzieki za pomoc ! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
mono

ale podstawa to i tak dieta wiec pilnuj jej jesli chcesz efektow

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4105
Czyli radzisz mono? Aminokwasy ani jakies tam wynalazki nie ma sensu? A jak radzisz w DN brac i jak mam akurat dzien SW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
rano 5gr mono a przed treningiem Cp
DNT lub SW tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2122
Jak myślicie 500g mono i mała pucha CP wystarczy na taki cykl??
A w DT po treningu przyjmuje się kolejną dawke mono?? Gdzieś tak słyszałem tylko nie wiem czy ta dawka zostanie wchłonięta bo to przecież krótki odstęp czasowy

W życiu tylko ten ma wszystko, kto daje z siebie wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
300g mono i mala pucha cp styknie na cykl
DT: cp przed treningiem mono odrazu po
DNT: Mono rano, Cp w porze okolotreningowej i masz ponad 6 tyg cyklu

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4105
Do CP dosypalem pozostalosci po poprzednim cyklu na jakies 4 dni i pare miarek mono tam wsypalem zeby sie pozbyc puszek z pokoju.
A bralem wczesniej tak jak piszesz CP przed treningiem a mono po w DNT mono rano a CP miedzy posilkami mysle ze taki cykl powinien wystarczyc na powrot do formy :D diete tam jakas mam niedokladna ale jest jak zaczne cykl to juz zaczne normalna wyliczona ;D dziex pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak blanciorr, tak bralem i swietne efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4105
Siema to jeszcze raz ja! mam pytanie do was zakupiłem już mono do mojego CP ale ostatnio wpadło jeszcze troche kaski i zastanawiam sie nad mega massem albo jakims białkiem ,nie chce sie za bardzo zalać tylko jakos w miare do sylwestra wyglądać, cykl bym zaczal gdzies pod koniec wrzesnia bo na razie na samej diecie forma wraca i mysle zeby jeszcze z miecha wlasnie pocwiczyc na sucho i dopiero wrzucic suple co wy na to ? do wydania mam jakies 300zl troche masy by sie przydalo tylko beztluszczowej i cos co pobudzi na treningu hehe z góry dziex za odp. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to zalezy od Twojej diety czy bialko czy gainer...z gainerow mutant mass'a
co do pobudzenia to no-xplode za 100zl na allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4105
hmm....no właśnie chyba postawie na białko wole mniej zmasować ale chociaż bez tłuszczu ,myslalem nad jakims białkiem z olimpa ktore polecasz? a tego no xplode jak stosowac z cp i mono?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc !

Następny temat

dziewczyna a kreatyna...

WHEY premium