Jak myślicie dobrym ćwiczeniem będzie w staniu na rękach(przy ścianie) opuszczanie się do podłogi i podnoszenie do wyprostu ramion? Coś jak pompki, czy wyciskanie sztangi nad głowę ale bez sprzętu. Które partie mięśni będą najbardziej zaangażowane?
Pozdro
Pozdro
Krzysztof Piekarz