SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki na poręczach (dipy) a doms na plecach

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 817 Napisanych postów 1712 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 57400
Czołem, spotkaliście się kiedyś z taką reakcją? czy w ogóle pompki na poreczach mogą w jakiś sposób rozwijać mięśnie pleców? zrobiłem ostatnio 5 serii po 10 powtórzeń, bardzo dokładnie i powoli i na drugi dzień miałem silne doms na plecach i teraz się zastanawiam czy to moja zła technika czy faktycznie plecy biorą znaczny udział w tym ćwiczeniu. Nie robiłem żadnych innych ćwiczeń.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14145 Napisanych postów 124232 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1417754
plecy pracują jako synrgista, i stąd to czucie zapewne, moze też za nisko schodzisz i zbytnio naciągasz stóktury kostne , ściegein, i stąd też może być takie odczcie że coś czujesz
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 29665 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 264299
generalnie sporo zależy co znaczy dla Ciebie "silne DOMS na plecach".
Jeśli na kolejny dzien czułeś mięśnie,to najpewniej z powodu o którym anubis pisał. Jeśli jednak przez kilka kolejnych dni ból był dosć mocny,to upatrywałbym przyczyny w błędnym wykonywaniu
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 938 Napisanych postów 8589 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 293381
Jeśli ten ból to zakwasy, to od głębokiego schodzenia.
Moim zdaniem po prostu solidnie te dipy zrobiłeś.
Czasem też miałem, na początku przygody z dipami.

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
Zależy od konta pochylenia . Im bardziej się pochylisz tym bardziej czuć plecy . Przynajmniej u mnie tak jest

Lux 80’

Nowy temat Wyślij odpowiedź
DCH