SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wasz wygląd czy was zadowala ;]

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38302
też nie jestem zadowolony, w****iam się bo widzę swoje wady pomimo że nad nimi pracuje nadal jest wiele do poprawy i coś czuję że zawsze będzie niedosyt
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22336
To pogratulowac kompleksow bo inaczej tego nazwac nie mozna.

Wiadomo ze zawsze bedzie cos do poprawki, po to wlasnie trenuje zeby ulepszac/pracowac nad tymi brakami. Reasumując patrze pod kątem swojego stazu czy dobrze ten czas przetrenowalem - tak jestem zadowolony zawsze moglo by byc lepiej, ale po to tyram po to mam motywacje. Ja jesli chodzi o siebie nie przejewiam zadnych kompleksow jak wieksząsc tutaj.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
Nie zadowala i pewnie nie będzie nigdy bo zawsze może być lepiej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 112 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1044
A co mają powiedzieć Ci którym w ogóle nic nie idzie? Ja ćwiczę 2 lata niedługo będzie, a jak patrzę w lustro to moja sylwetka nic się nie zmieniła. A jak mi kumpel zdjęcie zrobił z zaskoczenia to myślałem że się popłacze jak zobaczyłem siebie na tym zdjęciu Najlepsze jest to że nawet Ci którzy się nie przykładają, nie mają diety i chodzą na siłkę raz na jakiś czas to są więksi. Aż się wstyd przyznać że się na siłownie chodzi. Znajomy mi się pytał na uczelni co robię w wolnym czasie to jak mu powiedziałem, że na siłownie chodzę to zmierzył mnie tylko wzrokiem i powiedział 'nie widać' Teraz mam przej*bane i każdy na mnie Pakero mówi Zostają mi chyba tylko SAA albo ćwiczenie dla własnej przyjemności i olewanie wyników bo i tak choćbym się zesrał to nic nie pójdzie, mimo diety, odżywek i zmiany treningów. A najlepsze jak kiedyś poszedłem do lekarza (kreatynę wtedy brałem) lekarz się mnie pyta: A co Pan taki mizerny?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
a czego spodziewasz sie po 2 latach jeszcze 2 i bedzie dopiero dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 10 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12406
mnie moj zadowala, ale chce ciagle rosnac, wiec pewien niedosyt zawsze jest i mam nadzieje ze zawsze bedzie, dzieki temu trenuje ciezej...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce kupić wyciąg górny i dolny. Jaki i jakiej firmu kupić?

Następny temat

Moja siłownia ;) do oceny

electro
Polecane artykuły