SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cell pump i co jeszcze na cykl??????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9912
witam po trzy tygodniowej przerwie od krety wczesniej brałem przez 6 tygodni krealkalyn , kupiłem 2 puchy cell pump 2X450g co jeszcze do tego moge dozucic na cykl? i jak mam brac rano i przed w tren rano i wieczorem w ntren ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
poczekaj jeszcze ze 2 tygodnie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
sam cell pump wystarczy, dt-rano i przed. dnt-rano i ewentualnie druga porcja pare godzin pozniej.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
j/w na upartego mógłbyś dodać np mono rano albo po treningu, ale jak masz 2 puchy cp to starczy sam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9912
mam ochote dokupic jeszcze DEXTRO TECH 1,3kg za 30 zł z treca co o tym sadzicie ? lub samo carbo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
to juz lepiej gainera.

cp wystarczy[dwie puszki]
bierzesz 2x dziennie- pory ustalasz dowolnie poruszając sie wśród tych juz ustalonych za najlepsze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9912
nie wiem czy zacząc od nowego tygodnia czyli poczatek 4 tygodnia przerwy miedzy kreta czy zacza za tydzien branie mysle ze 3 tygodnie przerwy wystarczyło brałem gainera super whey mass z olimpu juz koncze 4 kg i mysle ze to wystarczyło a kupie chyba zwykłe carbo i tyle co sadzicie brac od pon ?????
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
4 tyg. przerwy to minimum, pamietając kiedy wziąłeś ostatnia porcje poprzedniego cyklu łatwo obliczysz kiedy wziąc pierwsza następnego[oczywiście dzien czy dwa nie zrobi tu zadnej róznicy, ale tydzien już może zrobić]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9912
apokalipsa tydzien moze zrobic róznice do czego zmierzasz ?posłucham sie ciebie tydzien mnie nie zbawi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
do niczego nie zmierzam, ogolnie rzecz biorąc aby nastepny cykl był w pełni udany trzeba zrobić właściwą przerwę- a jesli odejmiemy 1/4 od minimsalnej dlugości to juz wyjdzie niezbyt optymalna przerwa.

a jesli nie chcesz robić przerw to probuj stałej suplementacji
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2211
odpusc sobie dextro i dokup jakiegos gainera skoro juz tak bardzo musisz cos dokupic. i posluchaj kolegow i odczekaj jeszcze z 2 tygodnie

Nie mozliwe jest mozliwe pytanie za ile ?

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po kreatynie ?

Następny temat

Leki na potencję a testosteron.

electro
Polecane artykuły