Witam!
Bylbym zainteresowany zakupem karnetu benefit fitnes (dla tych co nie wiedza zapraszam na benefitsystems.pl)
Interesuje mnie dolaczenie do grupy w jakiejs firmie o ile to mozliwe badz odkupienie od kogos kto nie korzysta... jestem z Poznania takze najlepiej zeby gdzies tutaj moznabylo to zalatwic.
Jesli byloby 15 chetnych osoby z Poznania, w tym jedna posiadajaca firme (nr REGON) to mozna sie skrzyknac i podpisac umowe z benefitem i placilibysmy 65zl miesiecznie i mieli wstepy na mnostwo silowni basenow itd za darmo.
Pytanie czy jest ktos chetny badz czy jest ktos do kogo moglbym dolaczyc?
Pozdrawiam
Bylbym zainteresowany zakupem karnetu benefit fitnes (dla tych co nie wiedza zapraszam na benefitsystems.pl)
Interesuje mnie dolaczenie do grupy w jakiejs firmie o ile to mozliwe badz odkupienie od kogos kto nie korzysta... jestem z Poznania takze najlepiej zeby gdzies tutaj moznabylo to zalatwic.
Jesli byloby 15 chetnych osoby z Poznania, w tym jedna posiadajaca firme (nr REGON) to mozna sie skrzyknac i podpisac umowe z benefitem i placilibysmy 65zl miesiecznie i mieli wstepy na mnostwo silowni basenow itd za darmo.
Pytanie czy jest ktos chetny badz czy jest ktos do kogo moglbym dolaczyc?
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
