SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

benefit system - kupie karnet/dolacze do grupy

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9847

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191
Witam!
Bylbym zainteresowany zakupem karnetu benefit fitnes (dla tych co nie wiedza zapraszam na benefitsystems.pl)
Interesuje mnie dolaczenie do grupy w jakiejs firmie o ile to mozliwe badz odkupienie od kogos kto nie korzysta... jestem z Poznania takze najlepiej zeby gdzies tutaj moznabylo to zalatwic.

Jesli byloby 15 chetnych osoby z Poznania, w tym jedna posiadajaca firme (nr REGON) to mozna sie skrzyknac i podpisac umowe z benefitem i placilibysmy 65zl miesiecznie i mieli wstepy na mnostwo silowni basenow itd za darmo.
Pytanie czy jest ktos chetny badz czy jest ktos do kogo moglbym dolaczyc?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Firme mam, i z Poznania jestem prawie.

Alewytlumacz dokladnie o co chodzi.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191
ogolnie chodiz o to ze pracodawcy moga zglosic chec podjecia wspolpracy z firma benefit system. Dokladnie nie wiem jak sprawa dziala... wiem ze albo pracodawca pokrywa calosc albo pracownicy pokrywaja skladki za siebie. Majac ta karte multisporu mozna korzystac za darmo bez ograniczen z kilkunastu silowni basenow szkol tanca itd itp... punkty wymienione sa na stronie www.benefitsystems.pl.
Pewnie jest to tak ze firma daje sobei to w koszty czy cos i daje cos pracownikom za co nie musi placic... niestety nie znam sie jak to wyglada od strony prawnej - musialbys zapytac kogos z firmy. Jesli bys sie zdecydowal na podjecie wspolpracy z benefitem i mial 15 chetnych osob to ja bardzo chetnie pisze sie na wlaczenie w ta 15nastke - skladki moge naturalnie pokrywac:]
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Nie mam 15 osob, wole byc jedna z tych 15

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191
no widzisz Ty bys chcial ja rowniez:] czy znajdzie sie moze jeszcze te 13 osob:> fajnie by bylo sporo kasy by mozna oszczedzic dzieki tej karcie...
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
ja na razie zbyt leniwy jestem - wiec tylko obserwuje jak sie toczy rozmowa :D
ale kto wie moze sie przemoge :D

pomysl ciekawy - nie mam jednak pojecia jak jest pod wzgledem prawnym sprawdzane i rozwiazane podobne podejscie - 15 obcych osob pod jedna obca firma hmmmm... :D

Zawodny
jak widzialem mozesz nawet zapisac sie do szkoly 'tanca' K Cichopek w Poznaniu

sorry nie moglem powstrzymac sie od szydery :D


Zmieniony przez - Biniu w dniu 2009-02-12 07:37:46
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Super, zawsze chcialem sie nauczyc tanczyc

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5410
mam ta karte za 30 zika z pracy, dobra sprawa polecam
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
szczesciarz :D
zazdroszcze :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Tez chetnie kupil bym taka karte ;)

Kontakt gg: 960911
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29153
Jak by była jakaś akcja również się zgłaszam ;p
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Adam Adamski w sklepie w Poznaniu!

Następny temat

Poszukuje siłowni w Poznaniu!!!

electro
Polecane artykuły