Witam wszystkich https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img] na wstępie chce zaznaczyć aby nikt nie sugerował sie tym że prawie wogóle nie czytałem artykułów ponieważ na sfd siedze od dłuższego czasu a konto założyłem dopiero teraz
na wstępie chce zaznaczyć aby nikt nie sugerował sie tym że prawie wogóle nie czytałem artykułów ponieważ na sfd siedze od dłuższego czasu a konto założyłem dopiero teraz 
na wstępie chce zaznaczyć aby nikt nie sugerował sie tym że prawie wogóle nie czytałem artykułów ponieważ na sfd siedze od dłuższego czasu a konto założyłem dopiero teraz [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />
wszędzie czytam że bicepsa należy trenować raz w tyg max 2 . Ja trenuje tak około 2 miesięcy i biceps wogóle nie rośnie. Jest płaski 31 cm mam 17 lat. mój kolega z klasy ma w bicepsie około 35 ( kulisty biceps ). Jedynego czego używał do treningu to były hantelki ( 2 klasa gimnazjum). Twierdzi że ćwiczył codziennie nawet jak na drugi dzień miał zakwasy , a więc regeneracji wogóle nie było. Ćwiczył całą 2 klase. Minęły 2 lata a biceps jest wielki :) To jak to jest może niektórzy potrzebują mniej czasu na regeneracje ? Pozdrawiam mam nadzieje że ktoś rozwieje moje wątpliwości
na wstępie chce zaznaczyć aby nikt nie sugerował sie tym że prawie wogóle nie czytałem artykułów ponieważ na sfd siedze od dłuższego czasu a konto założyłem dopiero teraz 
na wstępie chce zaznaczyć aby nikt nie sugerował sie tym że prawie wogóle nie czytałem artykułów ponieważ na sfd siedze od dłuższego czasu a konto założyłem dopiero teraz [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />
wszędzie czytam że bicepsa należy trenować raz w tyg max 2 . Ja trenuje tak około 2 miesięcy i biceps wogóle nie rośnie. Jest płaski 31 cm mam 17 lat. mój kolega z klasy ma w bicepsie około 35 ( kulisty biceps ). Jedynego czego używał do treningu to były hantelki ( 2 klasa gimnazjum). Twierdzi że ćwiczył codziennie nawet jak na drugi dzień miał zakwasy , a więc regeneracji wogóle nie było. Ćwiczył całą 2 klase. Minęły 2 lata a biceps jest wielki :) To jak to jest może niektórzy potrzebują mniej czasu na regeneracje ? Pozdrawiam mam nadzieje że ktoś rozwieje moje wątpliwości
Krzysztof Piekarz
mam lekkie