Inne dyscypliny

Ilość wyświetleń tematu: 34874

...
Szacuny 67 Napisanych postów 8881 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75114
kurcze no szkoda ale coz przed nami mecz o brąz nie ma co sie lamac DO BOJU POLSKO!!!

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2009-01-30 23:11:20

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Chyba trochę dzisiaj zabrakło wiary w sukces. W niedzielę ostatni mecz, trzeba dać z siebie wszystko żeby wracać do Polski z medalem.

...
największe jaja to były z tym parkietem myślalem, że sie caly rozdupcy

...
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
słabiutki występ Polaków, nie licząc dwóch ostatnich minut pierwszej połowy. druga połowa żenująco słaba, kompromitacji udało się uniknąć tylko dlatego że chorwaci rozluźnili się pod koniec meczu, gdyby nie to to przegralibyśmy różnicą 10 - 13 bramek a może i więcej

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Saida MMA Coach
Z tym parkietem to była żenada Słaby występ naszych niestety Ale to wszystko przez Matrixa - było oglądać tą drugą połowę

Feel the pain and do it anyway...

...
ale nie ma co zwalać na parkiet, obie drużyny na nim grały

...
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
niestety ale nasi uwierzyli, ze sedzia nie bedzie po ich stronie i uwazam ze to jeden z czynnikow braku podjecia walki. dlaczego taki wniosek>? widac po reakcjach bylo

Sounds Like A Melody

...
Ja nie zwalam przecież na parkiet,tylko moim zdaniem na takich dużym turnieju taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.