SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Full Body workout...co o tym sadzicie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5882
to skoro uwazasz ze ten plan jets zly to przedstaw swoja propozycje w calosci

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5882
a nie on jest zly i koniec

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10695
Zdecydowanie sugeruję przenosiny do działu dla początkujących.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5882
hahah wielki pro sie odezwal

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6694
Plan jest po prostu przeładowany za dużo serii wychodzi na jedną partie, musisz go trochę okroić. I nie skacz tutaj, bo jak twoim zdaniem on jest dobry to nim ćwicz i nie pytaj się o opinię innych, bo my jesteśmy od poprawiania, a nie układania. Tyle na ten temat.

:P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29343
Przedstawiłem Ci poprawną forme FBW.

Z tego co piszesz teraz, nie wiem, co Ty w ogóle robisz w dziale dla zaawansowanych?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5882
to poprostu zmniejsze ilosc serii na duze partie 3 a na male 2-3serie ?;>

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1174
Male partie wywal calkowicie i opieraj sie tylko na ciezkich zlozonych cwiczeniach po 3 serie - starczy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29343
"to poprostu zmniejsze ilosc serii na duze partie 3 a na male 2-3serie ?;>"

Powiedz mi, po co się pytasz, skoro Ci już dałem odpowiedź?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5882
bo moiom zdaniem twoja podpowiedz jest do dupy wyrzuciles przysiady kiedy przysiady sa prawie w kazdym Fbw xD

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska planu czy dobra ?

Następny temat

trening po przerwie - pomoc

electro
Polecane artykuły